שלוש דרכים יצירתיות להפוך מעבר דירה לאירוע חיובי

מעבר דירה

מדוע ההנחה היא שמעבר דירה הוא אירוע שאינו חיובי בבסיסו?

ההנחה שמעבר דירה הוא אירוע שאינו חיובי בבסיסו, היא מכיון שזהו רגע מלחיץ. מעבר דירה הוא אירוע שבו עוברים משלב אחד למשנהו, לא משנה באילו עטיפות נעטוף את רצף האירועים. אם אישה עוזבת כדי לגור עם בן זוגה, או ההיפך, אם זוג עובר למשכנו החדש אחרי החתונה, אם זוג שותפים נפרד ומחליף פרטנרים, אם מדובר בילד שעוזב את הבית, וכדומה, זה אינו משנה. תמיד במעבר דירה מדובר בשלב חדש ומרגש. אם האירוע חיובי או שלילי, זה כבר עניין של הגדרה, ולכן, חשוב להסתכל עליו כאירוע מועד לפורענות.

מעבר דירה

אם נדאג שהאירוע יעבור בשלום נרוויח מכל הכיוונים

יש לנו מספר דרכים כדי להפוך את המעבר לאירוע חיובי בודאות. אם תעקבו אחר שלוש הדרכים היצירתיות במאמר זה, תוכלו כבר להמציא בעצמכם את השאר, להנאתכם הפרטית בלבד.

הדרך הראשונה להפוך את המעבר של הדירה לאירוע משמח הוא להבין את המשמעות שלו ולהקנות לאירוע בצורה סמלית את האפשרות לכך. אם אתם היפים בצורה מוגזמת, תוכלו לעטר את הבית עם ריחות קטורת ושרפים, למען ברכה, הן בבית הישן והן בבית החדש. בבית הישן אנחנו אומרים תודה ונפרדים לשלום, ובבית החדש אנו מברכים על העתיד לבוא ולהפתח בחיינו.

אם אינכם מרגישים בנוח עם הדרך המוצהרת הזו, ניתן לפזר ריחות שמנים אתריים בבית, פרחים רעננים וחמסות למי שמאמין בסמלים האלו, כדי להפוך את האירוע לבעל משמעות.

באומנות הפאנג שוואי אנו מציבים את הציוד באופן מסודר

לפי אומנות הפאנג שוואי, נהוג להעביר את הבית בצורה מסודרת ומאורגנת, כדי להפיח בבית החדש ובשלב הבא בחיים סדר וארגון. אם הקווים הישרים שבהם החזקנו בעת המעבר יישמרו, הרי שחיינו יהיו מאורגנים כהלכה. ואם חיינו יתחילו כל בוקר מבית מסודר, ויסתיימו עם ליל בבית כזה, הרי שאנחנו עתידים לקבל שפע רב אל חיינו.

המעבר נותן לנו הזדמנות לארגן מחדש את חיינו וכך גם את הציוד שלנו. אם ננצל את ההזדמנות כדי לסנן את הציוד שלנו ולזרוק את מה שאינו שייך לנו ומועיל יותר, נוכל לעשות זאת באופן דומה גם בחיינו. נשמע מוזר? זה אפשרי!

שימו לב למי שאתכם במעבר הדירה ושדרו אנרגיה חיובית

כדי לקבל אנרגיה חיובית יש לשדר אנרגיה חיובית. שימו לב לאנשים שאתכם בעת המעבר, אם מדובר בשירות הובלות שאתם עובדים אתו, החברים והשכנים, בני הבית שעוברים או בן הזוג. חפשו את הרגעים הקטנים בעת המעבר שעושים הרגשה טובה ומנפו אותם. הביאו כיבוד לכולם, המובילים בודאי יודו לכם על כוס קפה עם בוקר, ותחילת העבודה תהיה הרבה יותר נעימה ובשיתוף פעולה. שימו הרבה לב.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור חברת הדברה?
הקיץ והחום מביאים עימם לא מעט מזיקים וחרקים אשר עלולים להפריע לנו באופן משמעותי במהלך היום. בין אם...
קרא עוד »
יול 04, 2021
באילו מקרים חולדות יכולות לצאת מהאסלה
הימצאותם של עכברים וחולדות בקרבת הבתים היא מחזה דוחה ולא נעים. ברוב המקרים הם מסתובבים...
קרא עוד »
ספט 04, 2019
איך להחליף מנעול לדלת לבד?
החלפת מנעולי הדלת שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה, במיוחד אם אין לך ניסיון. אבל עם הכלים והידע הנכונים,...
קרא עוד »
אפר 19, 2023