קולט אדים נסתר – הרבה יותר אסתטי

אחד המכשירים החשובים ביותר כיום בכל מטבח הוא קולט אדים. מכיוון שהמטבח לא פעם מכיל עשן של בישול, הרי שבכדי להבטיח שהאוויר בו יהיה צלול ונעים, כדאי מאוד להתקין קולט אדים שידאג לסלק את כל השאריות הלא טובות מהאוויר כגון: חלקים רעילים שבו, שומנים, ריחות לא טובים ועוד. מכיוון שעבור מרבית האנשים האסתטיקה היא דבר חשוב מאוד, אין ספק שלא כדאי לבחור בקולט אדים בולט או מאביסי מדי וכדאי לבחור בקולט נסתר מהעין שמצד אחד יענה על מטרותיו ומצד שני, ישמור על האסתטיקה של המטבח.

כיצד בוחרים קולט אדים למטבח בצורה הטובה ביותר?

כאמור, קולט אדים הוא דבר חשוב מאוד כיום בכל מטבח. אם בעבר היה מדובר על מכשיר שרלוונטי רק למסעדות, בתי קפה ועוד, הרי שכיום ניתן למצוא מכשיר כזה כמעט בכל מטבח. קולט אדים ללא ספק משפיע על איכות החיים של כל אדם ומאפשר להנות במטבח מאוויר נקי גם כאשר מבשלים. מכיוון שכיום ניתן למצוא סוגים שונים של קולטי אדים, חשוב מאוד לשים דגש על מספר דברים טרם בוחרים את קולט האדים הרלוונטי לכם:

ראשית כל, הדבר החשוב ביותר הוא ללא ספק לבחור בקולט אדים לא גדול מדי, אשר איננו בולט לעין או תופס מקום משמעותי. בכדי שלא לפגוע באסתטיקה של המטבח שלכם ובכדי שלא לגרום לכך שהוא יפגע בעיצוב של המטבח, חשוב וכדאי להקפיד על קולט אדים נסתר.

שנית, חשוב לבדוק מהו קצב יניקת העשן של קולט האדים. המטרה היא שהקולט יקלוט אליו כמה שיותר עשן בטווח זמן קצר על מנת שהוא ינקה את האוויר בצורה יעילה.

חשוב לרכוש קולט אדים איכותי ומומלץ, של חברה אשר ידוע כי היא מתקינה אותו בצורה נסתרת ואסתטית. 

להשיג באתר: https://www.kreizman.co.il/

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה עדיף? דוקרנים או רשתות נגד יונים?
על אף שהיונה היא לא חיה תוקפנית היא עדיין נחשבת למזיק עבור האדם. כשאתם שומעים את המילה מזיקים אתם...
קרא עוד »
נוב 13, 2019
הומנט – איך זה עובד?
מי מאיתנו לא מכיר את זה? אנחנו יושבים בישיבת דיירים וצריכים להצביע מי יהיה וועד הבית הבא. אם זה במקרה...
קרא עוד »
ינו 21, 2017
חיפוי שיש לאמבטיה ליצירת מראה יוקרתי
בעבר היה נהוג להשתמש בחדר האמבטיה לכמה דקות בכל יום ועל כן גם מתכנני הבתים ובעלי הבתים כמעט ולא...
קרא עוד »
אפר 07, 2018