תיקון מרזבים חיצוניים

שיקום מבנים

המרזבים החיצוניים של המבנה מורכבים משתי שכבות. צינור פלסטיק PVC בדרך כלל בקוטר הנדרש ומעליו מקטעים העשויים בדרך כלל מחומר פח. המקטעים הללו עוטפים את הצינור לכל אורכו.

תיקון המרזבים החיצוניים 

לא אחת נוצר מצב שאחד המקטעים הוא פגום ולכן המים אינם מצליחים לעבור בו כי אין להם די מקום או אם יש בו חור, המים יוצאים מנקודה זו החוצה, לדוגמה בקומה השלישית ולא יורדים בקומת הקרקע. זליגה זו של המים, יוצרת רטיבות בקיר החיצוני וגם בקיר הפנימי של הדירה הממוקמת בצמוד למרזב.

הפתרון הוא לבצע באמצעות סנפלינג, הוצאה של המקטע הפגום והכנסת מקטע חדש בגודל זהה. העובד נעזר בכלי העבודה הנחוצים לו ומבצע חיבור הרמטי בין המקטע החדש למקטעים הממוקמים מעליו או מתחתיו, ראה דוגמא.

תיקון הצנרת הפנימית בתוך המרזב

הצינור הפנימי עלול גם הוא לא לעבוד כיוון שנמצאים בתוכו עלים, ענפים, אבנים או חפצים אחרים אשר חוסמים את מעבר המים ולכן עושים כל שניתן כדי להוציא תכולה זו. אם לא מצליחים אין ברירה אלא לחתוך את הצינור ולהוציא את כל הפסולת. לאחר מכן מחברים את שני קטעי הצינור זה לזה באמצעות אביזר אינסטלציה איכותי, כדי להחזיר את המצב לקדמותו.

קיימים גם מצבים שהצינור מתפוצץ, על פי מצבו מתקינים צינור חדש או מתקנים את הצינור הקיים. הדרך הנכונה לכך היא חיתוך של הצנרת הפגומה והתקנת קטע צינור חדש בגודל זהה. גם כאן מחברים באופן הרמטי את שני חלקי הצינור לתוצאה מושלמת.

הדרך הנוחה ביותר עבור עובדי הסנפלינג היא לעמוד מאובטחים על במת הרמה, כך כלי העבודה נגישים להם והם מסוגלים לבצע את העבודה הנדרשת בכל אחת מפינות המבנה. 

קראו על: שיקום בטון בגובה

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול פרויקטים בבניה
בכדי לנהל את הפרויקטים שלכם בענף הבניה על הצד הטוב ביותר, הדבר החכם ביותר שתוכלו לעשות זה פשוט לפנות...
קרא עוד »
אוק 17, 2016
תיקון גג – איך יודעים שעושים עבודה טובה?
תיקון הגג, עשוי להיות הדבר הכי פשוט שיש. יש להיערך לכך בהתאם עם איש מקצוע שמוסמך לכך ומכיר את כל אופני...
קרא עוד »
אפר 16, 2020
היכן ניתן למצוא מוצרים לתינוקות במחיר שווה לכל כיס?
כאשר אתם מחפשים מוצרים לתינוקות במחירים שווים לכל כיס, חשוב לדעת היכן ניתן למצוא כאלה, כי הרי...
קרא עוד »
יונ 11, 2017