פתרונות למי שצורך כמות קטנה של צ'קים


כולנו מכירים את הבעיה הזו, אנחנו משתמשים לרוב בכרטיסי אשראי, אך ישנם מקרים מסוימים שבהם אנו צריכים שימוש בצ'קים, כמו לדוגמא חנות שאינה מכבדת בכרטיסי אשראי, וכן כאשר אתם רוצים לשלם בצ'ק דחוי לתקופה מסוימת עם התאריך שנוח לכם. אבל, לצורך זה, אתם לא מעוניינים במספר רב של פנקסים, משום שמספיקים לכם מספר מועט של צ'קים. בעבר אנשים היו רוכשים כמות גדולה של צ'קים, שהיו נשארים כאבן שאין לה הופכין, אז אלו פתרונות קיימים לאנשים הרוצים כמות מעטה של צ'קים?

הזמנת צ'קים בבנק

  • הבנק משתמש בשירותי ספק חיצוני 

הבנקים אינם מעדכנים אתכם על העובדה הבאה על פי 5051 לא חייבים להדפיס צקים רק דרך הבנק, אלא ניתן להדפיס צ'קים דרך חברות פרטיות. עובדה נוספים היא שהבנק לא באמת מדפיס את הצ'קים, אלא הוא משתמש בשירות של ספק חיצוני, המבצע בשבילו את העבודה, אז העלות היא גבוהה יותר.

  • הבנק מדפיס כמות מסוימת של צקים 

לבנק אין אפשרות לתת לכם שירותים אישיים, אלא הוא מדפיס לכם פנקס צ'קים בהתאם  לכמות הרגילה בפנקס צ'קים 25 צקים. 

            צ'קים ממוחשבים הם הפתרון

 יש לדעת כי הפתרון הטוב ביותר עבור אדם, הרוצה להזמין מספר מועט של צ'קים, הוא שימוש בצ'קים ממוחשבים. יש מגוון רחב של יתרונות רבים בצ'קים אלו, כמו שאין צורך לקחת אותם מהחברה המדפיסה ניתן לשלוח אותם אל המחשב האישי בבית, רק צריך תוכנה מיוחדת שיכולה להדפיס צ'קים בבית. בתוכנה זו יכולים לקבל צ'קים מעוצבים כרצון האדם, וכך הוא אינו צריך להחזיק פנקסי צ'קים, ולדאוג שמא הם יאבדו או יגנבו. כאשר הוא צריך צ'ק הוא פשוט מדפיס אותו במדפסת הביתית שלו, כמובן שיש לדאוג למספר דברים במדפסת, כמו טונר מיוחד שיכול להדפיס פס מגנטי למניעת גניבות, והדפסה על נייר בטחוני מיוחד. אך עם כל הדאגה לפרטים הקטנים עדיין ההשקעה הזו משתלמת במיוחד, משום שהדפסת צ'קים ממוחשבים עולה פחות זמן וכסף.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קונים ג'קוזי לגינה אך קודם בודקים
רוצים להפוך את הגינה שלכם להרבה יותר שימושית ולהעניק לעצמכם, ולבני המשפחה שלכם, פינוק מיוחד בבית? אם...
קרא עוד »
ינו 21, 2016
מקרר אינטגרלי
במידה והמקרר שלכם תופס יותר מידי מקום במטבח ואתם רוצים ללכת על אופציה הרבה יותר טובה, הכירו את המקרר...
קרא עוד »
ספט 27, 2016
בריכות bestway – בריכה איכותית ועמידה
כאשר החום והימים מתארכים, בריכת שחייה הופכת ליותר מסתם מותרות; זה מקום מפלט לרגיעה והתחדשות. למרות...
קרא עוד »
ספט 22, 2023