עיצוב קירות

אנשים רבים נוטים להתייחס אל קיר כאל מובל מאליו, אך מדובר בטעות משמעותית, וזאת כי קיר מהווה הזדמנות מדהימה להפיח חיים בבית, להגדיר סגנון ואף להוות אלמנט פרקטי יעיל ביותר, ועל כן כל עוד מתייחסים אליו בכבוד הראוי לו, ניתן לגלות שהוא הרבה יותר ממשטח לבן, וכל היופי זה שכל שיש לעשות זה פשוט מאוד לבחון עבורו מספר אופציות שוות, פשוטות ואף זולות.

יצירה שלמה

אם כן כיצד ניתן להפיק את המרב מהקיר ולעצב אותו ביתר קלות ולצד התאמה מלאה? ובכן ניתן להתקין עליו מדפים, ניתן ליצור עליו אלמנטים לתלייה, ניתן לשלב בו פינת עבודה, ניתן לתלות עליו תמונות וניתן לכסות אותו בטפט מעוצב, כאשר כמובן שגם ניתן לשלב בין מספר אופציות לכדי יצירה אחת שלמה. מבקשים דוגמה? ובכן ניתן לבחור טפט ולשלב עליו מדפי ספרים, ניתן להעמיד לצד הקיר שולחן נוי ולבחור עבורו בטפט משלים וכדומה.

קו ישר טריטוריה נפרדת

לא פעם אנשים נהנים בביתם מקירות ארוכים לאורך הבית, אך עדיין מבקשים להבהיר שחלק מהקיר נמצא בפינת האוכל וחלק אחר כבר מצוי בסלון, וזאת מבלי להרים קירות ומבלי לעמול קשה או להוציא לא מעט. אי לכך טוב לדעת שכל שיש לעשות הנו פשוט מאוד לבחור טפט ייחודי עבור מקטע מסוים, כך שיהיה ברור לכל שאותו מקטע קיר מתייחס לטריטוריה נפרדת בעלת תפקיד ייחודי – פשוט, יעיל ומרהיב.

נישה

כבר ציינו כמה קיר עשוי להיות שימושי, ועל כן נציין שכל עוד נמצאים בשלב התכנון הראשוני של הבית, מוטב לשלב כמה שיותר נישות ייעודיות מובנות. באופן שזה ניתן לחסוך רכישה של ארון או מדפים, ניתן לייצר פינת עבודה מסודרת ואף ניתן לייצר נישות ייעודיות עבור תמונות, או עבור הנחה מסודרת של פריטי נוי. לאחר שבוחרים באופציה כזו או אחרת, ניתן לשקול לייחד את אותן נישות עם כיסוי קיר ייחודי, ולו באמצעות הדבקה פשוטה ומהירה של טפט – שווה. לאור כל זאת נסכם שקיר אומנם מהווה אלמנט פרקטי עבור עיצוב קירות, אך אין לשכוח שבכוחו גם לתרום רבות לפן העיצובי.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אדריכל בהוד השרון – איך עושים את הבחירה הנכונה
היום, כל מי שמחפש אדריכל באזור השרון ובפרט בהוד השרון, לא יתקשה למצוא רשימה ארוכה של שמות בעלי מקצוע...
קרא עוד »
יונ 29, 2022
מה שווה הסכם ממון כשערך הנדל"ן צונח?
כיום יש לא מעט זוגות בישראל אשר בוחרים לערוך הסכמי ממון עם עו"ד אורי גנור. הסכמי ממון אלה נועדו במטרה...
קרא עוד »
אוג 25, 2020
ניהול נכסים בירושלים
  בימים בהם שוק הנדל״ן ממשיך לצמוח, מחירי הדירות בישראל לא מפסיקים לעלות, אחוזי הרווחים עולים...
קרא עוד »
פבר 01, 2016