מיגון מעלית – הגיע הזמן שתכירו

מיגון מעלית
מיגון מעלית

מעליות מסע הן מעליות אחרות לחלוטין בשימוש שלהן ממעליות רגילות. ועל כן, כל מעלית מסע חייבת מיגון מעלית איכותי המעניק מעטפת הגנה קשיחה לתא המעלית מיוצר ומותן בסטנדרט איכותי וגימור גבוה.

החדשנות והטכנולוגיה הגיעה גם אל עולם המעליות. ועל כן מיגון מעלית מאפשר מיגון מלא ואף שימוש בחומרי גלם איכותיים כגון לוחות סנדוויץ', פורמייקה, פשתן ועוד. כמו גם, חומרי חסיני אש המשמשים כחומרי גלם איכותיים וגם נראים מצוין ברמה האסתטית.

על מנת ליצור הטמעה של מיגון מעלית המעניק מעטפת איכותית ומלאה בדקו-שילד משתמשים בטכניקה הייחודית של פינות ששתולות בתוך מגרעות בעץ ובחיבורי נגרות מקצועיים, ועיטוף של כל תא המעלית באופן מדויק ואיכותי. כך כל השטח נסגר באופן הרמטי, וישנו רווח נפח וגובה.

מיגון מעלית – הבחירה הנכוה

מיגון מעלית איכותי הוא בעל כושר מיגון ממכות כאשר הוא בנוי כמעטפת מיגון מלאה שמורכבת מפלטות קשיחות ועבות שמותקנות על שלדה מאסיבית.

מותקן גם פריק לפאנל הלחצנים, מצב הכרחי במקרה של תקלות במעלית. דיפון תא המעלית מבוצע בצורה מושלמת שכולל בתוכו את כל החלקים של המעלית, אפילו הכי קטנים, ותחושת הנסיעה היא ממש כמו במעלית שאין בה כלל דיפון.

כל חליפת מיגון מותאמת באופן אינדיבידואלי למעלית, לצרכיה, ולפי המקום בו היא מותקנת וכמובן גם למטרתה. כך שלא יכול להיווצר מצב שבו חליפת מיגון למעלית אינה מתאימה. המטרה היא מיגון איכותי ומלא.

בדקו שילד משווקים מיגון מעליות מכל סוג ולכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד וחליפה למעלית משעם. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ונקי, ובהגנה מירבית, וכמובן, בסטנדרטים הכי גבוהים שניתן למצוא.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 בתי הכנסת המיוחדים ביותר בארץ
לא חשוב לאיזו דת אתם שייכים ומהי רמת האמונה שלכם, בכל מקרה כדאי לכם להכיר את בתי הכנסת המיוחדים והיפים...
קרא עוד »
נוב 15, 2018
מוטי פלד עם מהפכת המגורים על ידי קבוצות רכישה
קבוצות רכישה היו מאז ומעולם. קבוצות הרכישה מאפשרים להרבה אנשים להשיג דירות מגורים ולהצליח ברכישת נכס...
קרא עוד »
ינו 13, 2021
עורכי דין תכנון ובניה
תנופת הבניה אשר מורגשת מאוד בעשור האחרון הביאה את ישראל למקום גבוה בתחום הבניה והפיתוח. כל בנין חדש...
קרא עוד »
ינו 15, 2018