מדבקות זכוכית למשרדים

מדבקות זכוכית למשרדים
מדבקות זכוכית למשרדים

זכוכית היא אחד מחומרי הגלם הפופולריים ביותר במסגרת עיצוב משרדים. מדבקות זכוכית מאפשרות לשדרג את המראה של החלל באופן משמעותי. טכנולוגיה מתקדמת מבטיחה התאמה מלאה של המדבקה לכל דלת או חלון זכוכית בכל משרד, ובפרט כשמפקידים את המלאכה בידיים מיומנות ומנוסות.

האיכויות הבולטות של מדבקות זכוכית למשרדים

* מראה חדשני ויוקרתי – מדבקות הזכוכית יוצרות רושם חיובי במיוחד בזכות האסתטיות המדויקת, גם אצל העובדים במשרד וגם אצל הלקוחות שמגיעים אליו.

* שקיפות – מדבקות איכותיות, ובפרט אלה החלביות, משמרות את המראה השקוף של הזכוכית ואת האווירה הנעימה שמייצרת השקיפות מטבעה.

* ניתנות להסרה בקלות – איכות בולטת נוספת של מדבקות זכוכית למשרדים היא ההיצמדות המוחלטת לדלת או לחלון מצד אחד, כשמצד שני אפשר להסירן ולהחליפן בפשטות ובעלות נמוכה.

איך מדבקות זכוכית משדרגות את המשרד?

מדבקות זכוכית מוסיפות לעיצוב הפנים במשרד מוקד עניין, ומאפשרות להביא לידי ביטוי, באופן ויזואלי שכידוע משפיע במידה רבה על התפישה, את הערכים שהעסק מתנהל לפיהם. התועלת היא גם בפן האסתטי וגם מבחינת המיתוג העסקי שמהווה נכס יקר ערך.

בנוסף ניתן לנצל את מדבקות הזכוכית היפות כדי לספק מידע רלוונטי: כך למשל ניתן להדביק על הדלתות במשרד את שמות האנשים שנמצאים בכל חדר ואת התפקידים שלהם, ואם מדובר בחלון ראווה של עסק מדבקה רלוונטית היא כזו שמודיעה באופן שמושך מיד את תשומת הלב של העוברים ושבים על מבצע משתלם, קולקציה חדשה וכו'.

שימוש אפשרי אחר של מדבקות הזכוכית הוא כדי לסמן באופן בולט לעין את נוכחות החלון או הדלת, על-מנת למנוע התנגשות בהן בהיסח הדעת. כל מדבקה לכל מטרה ניתן ליצור בכל גודל רצוי ובגוונים מדויקים כך שתיווצר הרמוניה נכונה.

הדבקה מדויקת – ומקסימום תועלת

המפתח הראשון למיצוי כל היתרונות של מדבקות זכוכית למשרדים הוא באופן טבעי איכות ההדפסה של המדבקה. בנוסף, חשוב לוודא שההדבקה מתבצעת על-ידי אנשי מקצוע מיומנים, כך שהתוצאה תהיה בדיוק זו הרצויה והתוספת לדלת או לחלון תישאר צמודה אליהם היטב לאורך זמן רב. מדבקות הזכוכית קלות לניקוי, כך שהתועלת האסתטית נשמרת. אם מכל סיבה שהיא נוצר רצון או צורך לשנות את עיצוב המשרד – הסרת המדבקה והצבת אחת חדשה הן פעולות שמושלמות תוך זמן קצר ובעלות נמוכה, כך שמובטחת גם גמישות מלאה ומקסימום תועלת לטווח ארוך.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מזגן תדיראן – מזגן שאין שני לו
בכל הנוגע לפתרונות מיזוג אמינים וחדשניים, תדיראן הוא מותג שבולט מהשאר. עם שנים של ניסיון ומחויבות...
קרא עוד »
אוג 14, 2023
מיטות סיעודיות ועיצוב הבית
אנחנו יודעים, מדובר כמעט על אוקסימורון, הרי בדרך כלל מיטות סיעודיות לא נצרבות אצלנו בזיכרון בתור...
קרא עוד »
מרץ 28, 2022
דלתות פנים – כיצד רוכשים דלתות פנים בצורה נכונה
אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר לתכנון ועיצוב מבנה מגורים או מבנה אחר, הן דלתות פנים. להבדיל מדלתות...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020