כיצד מתבצע איתור נזילות מים?

איתור נזילות מים

נזילה סמויה בבית עלולה להסב נזק רב למבנה עצמו וכן, להסב עוגמת נפש רבה לדיירי הבית. אם יש לכם טפטוף מים מהקירות או מהתקרה, או אם אתם רואים סימנים שונים שיכולים להעיד על נזילה בביתכם, חשוב מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר עבור איתור נזילות מים. אנשי מקצוע מעין אלה יאתרו את מקור הנזילה שבביתכם בצורה הטובה ביותר ויתקנו באופן נקודתי את מקור הנזילה.

כיצד תדעו שיש נזילה בביתכם?

נזילה בבית יכולה להיות סמויה. מכיוון שמרבית הצינורות של מערכת האינסטלציה מצויים מאחורי הקירות או בתוך הרצפות, הרי שבלתי אפשרי לדעת אם יש נזילה מאחורי הקיר או מתחת לרצפות בשל סדק, חור או שחיקה כלשהי בצינורות. לעיתים יכולים לראות טפטוף מים מאזור כלשהו בקיר או מים שיוצאים מהרצפה וכך ניתן להסיק שישנה נזילה כלשהי, אולם לעיתים בלתי אפשרי לראות טפטוף מים אלא בעיקר סימנים שיכולים להעיד על נזילה כגון: חשבון מים גבוה, סימני עובש על הקיר, קיר שמתקלף ועוד. אם אתם רואים את אחד מהסימנים הללו, כדאי שתזמינו איש מקצוע מטעם חברת רובוטק, לצורך איתור הנזילה.

כיצד מאתרים נזילות מים?

בעבר, בכדי לאתר נזילת מים היה צורך לשבור קירות או להרים רצפות וזאת בכדי למצוא את מקור הנזילה. אולם כיום, באמצעות שימוש במצלמה טרמית מיוחדת הפועלת על קרני אינפרה אדום, ניתן לזהות הבדלי טמפרטורה בקיר כלשהו שבוחנים או ברצפות ובאזור שבו ישנה טמפרטורה נמוכה משאר האזורים שהמצלמה בודקת, ניתן להסיק כי שם מצוי מקור הנזילה ובהתאם לכך, לטפל בנזילה באופן ממוקד ומבלי להסב נזק לבית כולו על ידי שבירת קירות או הרמת המרצפות.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבחים מעוצבים יוקרתיים – היכן?
כאשר מעצבים בית חדש או לחלופין משפצים בית קיים, לא פעם שואבים השראה מהתמונות שרואים במגזינים או...
קרא עוד »
נוב 15, 2015
בחירת חברת מעבר דירה נכונה: האם זה חיוני?
כאשר הגיע הזמן לעבור לדירה חדשה, אחת ההחלטות הקריטיות היא האם להיעזר בשירותיה של חברת מעבר דירה...
קרא עוד »
נוב 28, 2023
איך בוחרים מערכות ישיבה לבית?
אז איך באמת? בואו נשב על זה. בחירה של מערכת ישיבה היא לא דבר קל. כי לא כל יום עורכים קניה כזו, וחשוב לנו...
קרא עוד »
ספט 30, 2020