השבחת נכסים ישנים בזמן הקצר ביותר

פינוי דירה

מחזיקים בדירת מגורים ישנה ומוזנחת? רוצים להשביח את הנכס המיושן העומד לרשותכם? זה הזמן לדעת הכול על שירותי הפינוי המקצועיים של חברת מומחה פינוי דירה המתמחה בין היתר גם בהליכי השבחת נכסים ישנים באמצעות הליכי פינוי וניקיון.

"הליכי פינוי וניקיון בשטח דירות ישנות ומוזנחות" מסביר לנו שי גולד, מבעלי חברת מומחה פינוי דירה, "משלבים בתוכם מגוון רחב של פעולות המיועדות גם לצרכי פינוי יסודי ומקצועי של תכולה מיותרת משטח הדירה וגם עבודות ניקיון וחיטוי המיועדות לצרכי שדרוג נראות הדירה". שי גולד, הנחשב לאחד מקבלי הפינוי המובילים ביותר בישראל, עוסק בענף הפינוי כבר למעלה מ-25 שנה, ולאורך כל שנותיו בענף הוא ביצע מאות הליכי פינוי בדירות ונכסים ישנים. "כיום", טוען שי, "הניסיון המקצועי העומד לרשותי בתחום הפינוי של דירות ונכסים ישנים, מאפשר לי להעמיד לרשות הלקוח את השירות המדויק והאופטימאלי ביותר, וכל זאת לצרכי הפיכתו של הנכס הישן לסביבת מגורים מטופחת ומחודשת".

בין יתר השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי צוותי הפינוי של מומחה פינוי דירה בראשותו של שי גולד, תוכלו למצוא: הליך מיון מקדים של פריטי התכולה המיועדים לפינוי, ביצוע פעולות פינוי יסודיות המיועדות לצרכי הובלתה של התכולה המיותרת משטח הדירה לאתרי הפסולת והמחזור המיועדים לצורך כך, חיטוי יסודי של מתקני הדירה כגון: משטחי שיש, מקלחות, אמבטיות וחדרי נוחיות, פירוק ארונות קיר וארונות מטבח ישנים, סיוד קירות וטיפול בתחלואים כגון: פטרת ועובש הקיר, צביעת קירות, שטיפה יסודית של הדירה והכנתה לקראת פעולות הדברה המיועדות לצרכי הרחקת מזיקים ומכרסמים משטח הדירה.

"אנחנו במומחה פינוי דירה" מסביר לנו שי, "מתאימים את היקף עבודות הניקיון בהתאם למצבה התחזוקתי של הדירה הישנה, וכפועל יוצא מכך, אנו מעמידים לרשות הלקוח את השירותים המותאמים ביותר בעבורו. לרשותנו, מערכות ציוד המאפשרות לנו לבצע את פעולות הפינוי והניקיון באופן היסודי, המקצועי והבטיחותי ביותר, וכל זאת על מנת להעמיד לרשות הלקוח את השירות הטוב והמקצועי ביותר בענף".

שירותי הפינוי והניקיון של מומחה פינוי דירה מותאמים לכל סוגי הדירות והנכסים הישנים, לרבות, דירות אגרנות.

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כסאות בר מעץ או ממתכת? איך לבחור?
חיפוש אחר כסאות בר מעץ או ממתכת יכול להיות משימה לא פשוטה בעבור אנשים שלא מבינים את ההבדלים ביניהם או...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
איך מוצאים דירות למכירה בצפון?
בניגוד לעבר, היום מאוד קל למצוא דירות למכירה, לא רק באזור המרכז אלא גם באזור הצפון. כידוע, אזור זה מושך...
קרא עוד »
אוק 04, 2022
איך בחורים תאורה לבית?
כאשר אנחנו נכנסים לבית מסוים, יש דברים מסוימים שמיד קולטים את העין שלנו, דברים שמשפיעים על העיצוב...
קרא עוד »
אפר 25, 2016