הפיכת חדר לממד

הפיכת חדר לממד
הפיכת חדר לממד

גליה ורון הם הורים צעירים לתינוק, לאחר לידת הבן הבכור שלהם גליה החליטה כי יהיה להם הכי טוב לעבור לגור בקרבת הוריה בנתיבות. גליה ורון חיפשו דירה שתתאים לצרכים שלהם מבחינת גודל, מיקום ונוחות. כשהגיעו הזוג לראות דירה אחת שנשמעה להם ממש מושלמת עבורם, הם באמת התלהבו מאוד- המיקום של הדירה היה נוח, קרוב למעון וקרוב להוריה של גליה. גליה נראתה ממש קורנת מאושר בסיום הסיור בדירה המשופצת והיפה. לפתע רון לחש לה- "אבל גליה, אין כאן ממד" פתאום נמחק החיוך מפניה של גליה. היא פתאום הבינה שהדירה הנפלאה שהיא נמצאת בה היא דירה ללא ממד. הדירה כבר לא נראתה לה כל כך נוצצת ומתאימה. גליה זוכרת את השנים האחרונות בבית הוריה בהם היו צריכים את הממד באופן תדיר. בסופו של דבר, גליה ורון החליטו לוותר על הדירה הזאת לטובת דירה אחרת שבה יש ממד.

ממד זה כבר לא מותרות

בעבר היה נהוג שבעת הפגזה, כל הבניין יורד אל המקלט. במהלך השנים הבינו שזהו פיתרון לא יעיל מכל מיני סיבות- לא תמיד המקלט מספיק גדול ויכול להכיל את כמות הדיירים בבניין, הזמן אליו צריך להגיע אל הממד כיום הוא שניות ספורות- דבר שלא מתאפשר כשמדובר במקלט הנמצא בתחתית הבניין, במיוחד אם מדובר בקומה גבוהה ללא מעלית, או בדיירים מבוגרים מאוד שקשה עליהם ההליכה. לכן, במהלך השנים הוחלט כי ממד זהו דבר בסיסי וחיוני בכל דירה בארץ, ללא קשר למיקומה בארץ. יותר ויותר דירות ישנות שלא נבנו עם ממד בעבר, רוצות להוסיף היום ממד עקב המצב הבטחוני, ובמיוחד במקומות באיזורים מסויימים. אופציה שרבים משתמשים בה היא הפיכת חדר לממד שזהו בעצם פתרון למגוון מקרים ובהם למשל בניין בו לא ניתן להוסיף חדרים לדירות הקיימות.

מעדיפים דירות עם ממד

גם הסיפור על גליה ורון מסביר באופן ממשי למה כדאי מאוד לבעלי דירות לחשוב על האופציה של הפיכת חדר לממד במיוחד היום כשהמצב הבטחוני מורכב- יותר ויותר משפחות מעדיפות לשכור דירה עם ממד ולא להתפשר על כך.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדמיה אדריכלית – לשם מה זה נחוץ
תתארו לעצמכם שאתם ניגשים לקנות דירה חדשה מקבלן. אתם בוודאי תרצו לדעת איך היא תיראה, איך ייראה האזור בו...
קרא עוד »
נוב 26, 2019
החשיבות באיטום חדרים רטובים
קיימת חשיבות רבה לאיטום של חדרי האמבטיה באופן מושלם ומוקפד, הן הרצפה והן הקירות כדי שלא יהיה סיכוי של...
קרא עוד »
ספט 19, 2020
עיצוב קיוסקים – למכור יותר בעזרת עיצוב
מי שבחר לפתוח קיוסק, עשה מהלך נבון, שכן קיוסק הוא חנות נוחות קטנה שהשכירות שלה אינה גבוהה במיוחד, אבל...
קרא עוד »
ספט 02, 2019