דירות חדשות למכירה מודיעין

דירות חדשות למכירה מודיעין
דירות חדשות למכירה מודיעין

אם גם אתם כמו זוגות רבים מתלבטים ושוקלים אם לרכוש דירות חדשות למכירה מודיעין אתם לא לבד. אנשים רבים מתחבטים בשאלה האם כדאי להמשיך לחיות בשכירות ולשלם שכירות כל חודש או שעדיף לרכוש דירה חדשה ושהתשלום שהם משלמים יושקע בדירה שבסופו של תהליך תהפוך לנכס ששייך להם. . גם אם החלטתם שעדיף לשלם משכנתא ולא שכירות יש עוד שיקולים והחלטות רבות לקבל.

אם לשכור או לרכוש?

 יש אנשים לדוגמא ששיקולים של העדפות פרטיות משפיעים עליהם בשאלה  אם לשכור או לרכוש. יש מי שחושש להתחייב למשכנתא אבל רוב האנשים מבינים כי עדיף להשקיע את הכסף בדירה שתהפוך להיות נכס שלכם ולא לשלם שכירות שהוא פשוט כסף אבוד.

דירות חדשות למכירה מודיעין

הון התחלתי לרכישת דירה

נניח והחלטתם ללכת לדרך של רכישת דירה, גם אם תיקחו משכנתא אתם עדיין צריכים הון התחלתי לתשלום לקבלן ולכן אנשים רבים חוסכים עבור הון ראשוני בכדי לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה. יש עוד דרכים חוץ מחסכון ארוך להשיג הון ראשוני, יש מי שנעזר בהורים או בני משפחה אחרים והם מסייעים להשיג את ההון הראשוני בכדי לרכוש את הדירה ולשלם את המשכנתא. או ליתר דיוק את הסכום הראשוני שיש לשלם לקבלן לפני תשלומי המשכנתא.

שיעור ההון ההתחלתי הנדרש

בכל מקרה שלוקחים משכנתא יש צורך בהון התחלתי. היום ההון הראשוני לפני המשכנתא הוא נמוך מפעם וניתן יותר להסתמך על תשלומי המשכנתא. לא כולם מנהלים את ההחלטות הכלכליות שלהם בצורה הגיונית ורציונלית לגמרי. אך אם תשאלו יועצים כלכליים מעשיים הם תמיד יגידו לכם שרציונלי משתלם והגיוני יותר לשלם על נכס שיהפוך לשלכם והגיוני יותר לשלם על נכס שיהפוך לשלכם מאשר לשלם שכירות.

נכסים הם חלק חשוב מהעושר שלכם

מי שיש ברשותו נכס או נכסים הוא לפחות באופן עקרוני עשיר יותר ממי שאין לו נכסים אם גם אתם עייפים לראות איך כסף ניכר מההכנסה שלכם הולך על שכירות ואובד לנצח כדאי להתחיל לחשוב על רכישת דירה ועל לקחת משכנתא.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד לניקוי חלונות
החלונות של הבית שלכם או של בית העסק יכולים להשפיע באופן ניכר על מצב הרוח שלכם ללא ספק בכלל. אם אתם...
קרא עוד »
ספט 26, 2016
לוכד נחשים בנס ציונה
לוכד נחשים הוא אדם האוסף נחשים, במיוחד רעילים כמו קוברות וצפעים. לא כל הנחשים רעילים, רק חלקם, אבל חשוב...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022
איך בוחרים פינת אוכל
פינת האוכל בבית היא כנראה המקום בו אנחנו נמצאים הכי הרבה זמן במהלך שהותנו בבית. אם זה בבוקר לפני...
קרא עוד »
אוק 22, 2020