אודות ציפוי חלונות

חלון הנו פריט חובה בכל מבנה ואילו כיום בעידן המודרני ככול שהחלון יותר גדול, כך המראה יותר איכותי, מרשים, אלגנטי ואף יוקרתי. עם זאת, לצד העובדה שמבנה בעל חלונות גדולים עשוי להיות מרשים, הוא גם עשוי להוות מטרד. במה מדובר? בין היתר משטח זכוכית גודל עשוי לסנוור את המסכים ובכך להקשות על העבודה, משטחי זכוכית עשויים לפגוע בתחושת הפרטיות, הם עשויים להכניס קרינה חזקה למבנה ובנוסף הם עשויים להעצים את הצורך בהדלקת המיזוג, ולו כי משטחי זכוכית רגילים אינם מבודדים כראוי טמפרטורה.

תתקדמו!

אם כן מה עושים? כיצד גם נהנים ממראה של חלונות גדולים וגם נהנים ממענה ממוקד עבור שלל החסרונות הנ"ל? ובכן פשוט מאוד – כל שיש לעשות הנו להכיר את אחד הפתרונות היותר מתקדמים כיום – ציפוי חלונות!

משטח אחד שלל יתרונות

מהו אותו ציפוי חלונות? ובכן אל לכם לטעות שמדובר בווילון, בתריסים, או בהתקנת צאלונים, אלא מדובר בפתרון הרבה יותר אלגנטי, יעיל ובאותה נשימה גם בפתרון הרבה פחות מורגש – אם בכלל. כיום ציפוי חלונות מתייחס אל משטח בלתי מורגש אשר מודבק על פני שטח הזכוכית, כאשר פה ניתן למצוא מגוון ורסיות – בהתאם לצרכים של כל לקוח. כך למשל ניתן למצוא ציפוי לחלון שמסייע להפחית את חדירת הקרינה לחדר, ציפוי שמקל את תחושת הסנוור, ציפוי שמאפשר הצצה החוצה אך מונע הצצה פנימה וכדומה, כאשר אם בכך לא די, הרי שגם ניתן  למצוא ציפויים לחלונות בשלל גוונים – עובדה שמסייעת רבות לעיצוב הכולל של  המבנה.

שלושה צעדים לקראת הפתרון המיוחל

מדובר בפתרון חכם, מתקדם ועמיד לאורך זמן. כמו כן, גם יש לדעת שפתרון מעין זה מתאים עבור כל גודל של חלון ואף עבר כל צורה, וזאת כי תמיד ניתן לחתוך את המשטח בהתאם לצורה ולגודל הרצוי. אי לכך כל שנותר לעשות זה שלושה דברים פשוטים: ראשית להיות מודעים לאופציה, שנית יש לפנות למקום שמתמחה בתחום ושיודע להציע מגוון נרחב לצד שירותי התקנה מקצועיים ולבסוף יש לבחור בפתרון המתאים ביותר – שווה!

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צועדים קדימה עם סאן קונטרול
טוב לדעת שלצד הנאה ממשטחי זכוכית חיוניים במבנה, כיום גם ניתן ליהנות מפתרון כללי עבור שלל הבעיות שמשטח...
קרא עוד »
אוק 31, 2017
עיצוב קיוסקים – למכור יותר בעזרת עיצוב
מי שבחר לפתוח קיוסק, עשה מהלך נבון, שכן קיוסק הוא חנות נוחות קטנה שהשכירות שלה אינה גבוהה במיוחד, אבל...
קרא עוד »
ספט 02, 2019
מה עושה מדביר עכברים?
אחד המקצועות החשובים ביותר בכל מה שקשור לתחום של אחזקת מבנים, בין אם מדובר במבנה עסקי או פרטי, זו...
קרא עוד »
נוב 23, 2020