פתרונות נעילה לחלונות

פתרונות נעילה לחלונות

לצערנו, לא מעט אנשים היו חלק מסיטואציה קשה בה הם הגיעו אל ביתם, רק כדי לגלות כי הוא נפרץ. במקרים כאלה ההרגשה היא בעיקר חוסר אונים. הבית מבולגן והרוס, לא ברור מי ביצע את הפריצה, החפצים החשובים והסנטימנטליים נעלמו ואתם, כבר לא מרגישים בטוחים.

על מנת לאבטח את המקום החשוב לכם מכל, רצוי לחפש אחר פתרונות נעילה לחלונות ודלתות. זאת משום שרבות הפריצות ומעדשי הפשע שמתחילים בכניסה של הגורם העברייני דרך החלון. אז כיצד מוצאים פתרון נכון ובטוח? כל המידע בהמשך!

אם אתם רוצים לשים מיגון חלונות על החלונות שלכם, ישנה דרך מעולה שתוכלו לעשות זאת. כיום, באמצעות מנעולים חכמים בעלי 3 מוקדי נעילה, אפשר לחיות בטוח. את המנעולים אפשר לרכוש בביטחון בחנויות מקוונות, או על ידי אספקה והתקנה של אנשי המקצוע.

אבל מדוע צריך פתרונות נעילה לחלונות?

במדינה ים תיכונית וחמה כמו שלנו, רבים מעדיפים לשמור על חלונות פתוחים ועל דלתות הזזה פתוחות, גם בלילות ובערבים החמימים. בשל כך הופכות דירות שבהן דלתות הזזה למוקד משיכה עבור פורצים.

נוסף לכך, גם מי שיסגור את חלונות ההזזה ואת הדלתות וינעל אותן, יהיה חשוף לפריצה אל מרחב המגורים. זאת משום שמרבית החלונות ודלתות ההזזה, הן בעלות מוקד נעילה אחד בלבד – מה שמקנה לפורצים 10 שניות קצרות בהן הם פורצים את המנעול ונכנסים אל הבית.

אז מה עושים?

כפי שהזכרנו, כדי למנוע פריצות, מעשי חבלה או חלילה עבירות ופשעים חמורים ואלימים, רצוי למגן את החלונות ואת הדלתות במנעולים חכמים שמקנים 3 מוקדי נעולה, ולא אחד בלבד.

באמצעות מעצור לחלונות המעניק פתרונות נעילה לחלונות אשר מיוצרים ומיובאים לארץ על ידי המומחים, אפשר להגן בצורה נכונה יותר על המרחב, בעוד שחשוב לאבטח גם את החלונות וגם את הדלתות – שכן רבות הפריצות שמתרחשות דווקא בכניסה דרך החלון.

לסיכום, אם אתם רוצים לישון בשקט ולהיות בטוחים שמרחב המגורים שלכם סגור ומבוצר: פנו לחנויות אשר מציעות פתרונות נעילה לדלתות וחלונות, ותוכלו להיות בראש שקט – כל הזמן. 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה פעמון דין דון?
פעמון דלת הוא מרכיב חיוני בכל בית או עסק. זה מודיע לך כשמישהו בדלת שלך, ומאפשר לך לענות ולהעניק כניסה...
קרא עוד »
אפר 28, 2023
איך בוחרים פינת אוכל לחלל הסלון?
כל מטרתן של פינות האוכל הן להעביר אותנו חוויה קולינרית וחברתית. אנשים רבים מתלבטים רבות בבחירה של...
קרא עוד »
נוב 13, 2017
תצוגת עלונים במעמד פרספקס – למה לעשות זאת?
כל מי שמחפש מעמדים להצבת עלונים, יכול למצוא מספר רב של דוגמאות אשר יכולות להתאים לסוגים וגדלים שונים...
קרא עוד »
אפר 20, 2017