וילונות גלילה

וילונות גלילה

וילונות מאז ומתמיד היו פתרון לשמש ועיצוב דקורטיבי לבית המקנה תחושת חמימות בעת כניסה לבית ופתרון לשמש הקופחת בארצנו, אך תחום הווילונות עשה בשנים האחרונות מהפכה אמיתית. לפני שנים כל הווילונות היו נפוחים, כבדים וקשים לניקיון. במרוצת שנים פיתחו את ווילונות הגלילה.

וילונות גלילה

מזה בעצם וילונות גלילה?

וילונות הגלילה הם בעצם מסך בד פרקטי המאפשר הצללה והסתרה מלאה של חלונות הבית ובכך מחליפה את הווילונות הסטנדרטים שכולנו מכירים..

היתרונות של וילונות גלילה לעומת וילונות סטנדרטים בולטים בכמה מישורים.

תחזוקה– אופן תחזוקת וילונות הגלילה נוחים בהרבה מתחזוקת הווילונות הסטנדרטים בכך שהם קלים לניקוי בהעברת מטלית או מגבון לח ולא מצריכה ניקיון ייסודי ע"י כיבוס הווילון כמו בווילונות הסטנדרטים.

פרקטיקה– וילונות הגלילה פרקטים נורא ומתקפלים בצורה הפוכה מווילונות סטנדרטים, כלומר מתקפלים לאורך ולא לרוחב, מלמטה למעלה ולא מימין לשמאל או להפך בווילונות סטנדרטים. לנוחות קיפול הווילונות גלילה מתווסף יתרון המקום בכך שאין צורך במקום בצדי הווילון על מנת שכל חלקי הווילון יעלו כמו בווילון הסטנדרטי מה שיוצר שימוש פרקטי מהיר ונוח יותר.

נפח ומשקל– לווילונות הגלילה ישנו היתרון נוסף הוא אינו נפוח וכבד כמו שאר הווילונות הסטנדרטים ומאפשר מראה חלק, אלגנטי עיצובי. גם במשקל וילון גלילה מראה יתרון מובהק בכך שהוא קל בפער משמעותי ביחס לווילונות הסטנדרטים.

אחרי שראינו את היתרונות הבולטים של וילונות הגלילה לעומת הווילונות הסטנדרטים נשאלת השאלה איזה מיקום מתאים לווילונות אלו?

  • בבית– כמובן שווילונות הגלילה מתאים באופן מושלם לבית ומעניק לו מראה עיצובי, עדכני, חדיש ואלגנטי ובכך מרענן את מראה הבית.
  • בעסק– וילונות גלילה משמשים גם עסקים בכדי לכסות חלונות גדולים המאירים את המקום בצורה המפריעה ללקוחות – וילונות אלו הינם פתרון אידאלי למצב זה. בנוסף מוסיפה עיצוב לעסק ונוחות מקסימלית.
  • מוסדות לימוד-וילונות הגלילה מתאימים למוסדות לימוד, בין אם לגנים ,בית ספר ואוניברסיטה ,בכך שבמקומות אלו ישנם חלונות גדולים ושימוש בווילונות אלו הינם הפתרון אידיאלי מבחינת נוחות, פרקטיקה ובעיקר ניקיון.

לאחר שהבנו מהם היתרונות של וילונות הגלילה והיכן מומלץ להשתמש בהם נשים דגש על בחירת חברת וילונות התספק לנו את ווילונות הגלילה.

חברת וילונות רפאל מתמחה ביצירת וילונות ופתרונות הצללה ומספקת מוצר איכותי עם גימור מושלם תוך כדי עבודה מקצועית וייעוץ ללקוחות. לחברה ישנה מתפרה מקצועית עם ציוד חדשני ומתקדם. החברה תשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות, ייעוץ וכמובן גם וילונות שיהפכו את החלל שלכם למקום שיותר כיף להיות בו.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שמאי דירות – מה התפקיד שלו
הרבה הפעמים כשאנחנו שומעים על ערך של דירה מסוימת, אז עולה לנו בתהייה כיצד בדיוק הערך נקבע, על בסיס מה...
קרא עוד »
יונ 12, 2022
מה צריך לקחת בחשבון בבחירת מתקן לנייר טואלט?
לא בכל חדר שירותים יש מתקן לנייר טואלט. אך כולנו יודעים ומבינים את ההבדל בין חדר שירותים אשר בו יש...
קרא עוד »
דצמ 23, 2021
למה חשוב לעשות שיקום נזקי עובש עם אנשי מקצוע מוסמכים
רבים חושבים כי האדם שולט בטבע וכי אין כוח בטבע אשר יכול לפגוע בבני האדם או להזיק להם. אך המציאות היא...
קרא עוד »
אוג 25, 2018