וילונות גלילה

וילונות גלילה
וילונות גלילה

וילון הוא פריט שאמור לשמש אותנו להצללת חלל מסוים ולווסת את האור הנכנס אליו. זהו ההסבר הפשוט כמובן, אולם היום בחירת וילונות לבית היא בחירה מורכבת יותר הכוללת מגוון רחב של אפשרויות החל מוילונות תריסים, וילונות גלילה, וילונות רומאים ועוד סוגים רבים ושונים. הווילונות תורמים לעיצוב החלל ועל כן הבחירה שלהן צריכה להילקח בחשבון בהתאם לריהוט, לצבעי הקירות ועוד.

מהם וילונות גלילה?

וילונות גלילה הנן מסוגי הווילונות הפופולריים ביותר שכן הם מגיעים במגוון סוגים, צבעים וגדלים וניתן להתאים אותם בקלות לחלל החדר. וילונות אלה יכולים להתאים גם לבית וגם למשרד ללא בעיה ומתאימים גם לעיצובים מודרניים. הם נקראים כך בשלל צורת הגלילה שלהם שיכולה להיות גם ידנית וגם חשמלית. ישנם סוגים שונים של בדים שמהם ניתן לבנות וילון זה והם אינם צוברים אבק בקלות ולכן גם התחזוקה שלהם פשוטה וקלילה יותר.

סוגים שונים של וילונות גלילה:

  • וילון האפלה – וילון גלילה זה נקרא כל בשל העובדה שהוא יכול להגיע לרמת אטימות מלאה מפני האור החיצוני ועל כך מתאים מאוד בעיקר לחדרי ישיבות ובבית לחדרי שינה.
  • וילון ידני – וילון גלילה פשוט ביותר ולפעמים גם מספק את הפתרון הנוח ביותר שכן הוא מאפשר לנו לווסת את התאורה שאנו רוצים בצורה ידנית על ידי השרשרת שבצד הווילון.
  • וילון חשמלי – וילונות גלילה המגיעים מסוגים שונים וכוללים מנוע חשמלי שקט ונוח לשימוש.
  • וילונות הצללה – פתרון אמצע למי שרוצה להצל את החדר מצד אחד אבל לא למנוע לגמרי את כניסתו של האור מבחוץ מצד שני.
  • וילון רשת צרפתית – וילון גלילה מיוחד העשוי מבד שעבר תהליך מיסוך והקשחה. דוחה אבק ומאפשר גם צפייה בנוף וגם חדירת השמש אל החדר.

וילונות גלילה בווילונות רפאל:

באתר וילונות רפאל תוכלו למצוא מגוון רחב של וילונות גלילה ווילונות מסוגים שונים היכולים להתאים לבית ולמשרד. בחירת וילון היום נעשית יותר בכובד ראש כי יש לקחת בחשבון לא רק את מידת השימוש בווילון אלא גם את התאמתו לעיצוב החלל, את אופן התחזוקה שלו, סוג הבד ועוד.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיקום נזקי אש ומים לצד חברה מקצועית
נזקי מים יכולים להתרחש בכל מקום ומסיבות רבות. הנזקים שעלולים להיות קשים, יכולים לקרות באזורים שונים...
קרא עוד »
דצמ 06, 2017
לב הבית: כך תבחרו אי למטבח
האי במטבח הוא הלב של כל בית. זה מקום להתאסף, לבשל ולאכול - שלא לומר לבדר. בחירת האי המתאים למטבח שלכם...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
פינוי בינוי
לפעמים נדמה שהנושא הכי מדובר בשיחות שונות בישראל הוא תחום הנדל"ן. כמעט ואין מהדורת חדשות בערב מדי יום...
קרא עוד »
נוב 19, 2022