טיפים לרכישת דלתות לדירה מקבלן

בחירת פרקט לבית

בחירת פרקט לביתקניתם בית חדש מקבלן? מזל טוב! עכשיו הגיע הזמן לעשות את סבב הספקים, ולבחור בין היתר דלתות לדירה שלכם. הקבלן יציג לכם כמה אפשרויות שכלולות במסגרת הכסף ששילמתם. יחד עם זאת, אם אתם רוצים לשדרג את הדלתות, כמובן שזה יהיה בתוספת תשלום. אז אם החלטתם לשדרג, הינה כמה עצות שכדאי וחשוב מאוד ליישם.

התחילו בהתייעצות

חשוב מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע בלתי תלוי כמו למשל מומחה תיקון דלתות. מדוע? כי הוא מכיר את כל הבעיות שנגרמות לדלתות, הוא מכיר את כל הסוגים והיצרנים ולכן הוא יכול לייעץ לכם במה כדאי לבחור, מה מחזיק לאורך זמן רב יותר ומה הכי פרקטי ולא רק יפה. התייעצות עם בעל מקצוע בלתי תלוי, זאת האופציה הכי מומלצת והכי טובה. כשבאמת אין אינטרסים, אפשר להיות רגועים לגמרי.

כשמדובר בדלתות כניסה: קודם כל חשוב הביטחון

הדבר שצריך להיות חשוב לכם יותר מכל דבר אחר בבחירת דלת כניסה הוא הביטחון. תבחרו בדלת הכי קשה לפריצה  אחר כך תתקינו בה את הצלינדר הכי משוכלל שיש. רק אחר כך תנו דגש למראה וליופי שלה.

טיפ: קיבלתם את המפתח מהקבלן? מזל טוב. עכשיו, מה שכדאי לעשות הוא להזמין מנעולן על מנת שיחליף את הצלינדר של הדלת. מדוע? כי מאז שהדלת הותקנה ועד שקיבלתם את המפתח, אין לכם מושג מה קרה עם המפתח. כדי שיהיה באפשרותכם לישון בשקט, רצוי להחליף את הצלינדר.

דלתות עמידות במים

כאשר אתם משדרגים את הדלתות, שימו לב שאתם מקבלים דלתות עמידות בפני מים לחדר האמבטיה הראשי כמו גם לחדר הרחצה ביחידת ההורים. המים מנפחים את הדלת וגורמים לה להיסדק והתפרק. לכן חשוב לוודא שמדובר באמת בדלתות איכותיות נגד מים כדי שלא יהיה לכם צורך להחליף אותן מוקדם מהצפוי.

השוואת מחירים

הקבלן עובד עם מספר ספקים מוגבל שדרכו אפשר להזמין דלתות. כאשר מדובר ביותר מספק אחד, תבצעו השוואת מחירים. כמו כן, חשוב להבין, על ההתקנה אתם משלמים לקבלן ולא לחברת הדלתות. לפעמים מתרחש בלבול וכאשר משדרגים, זה לא תמיד ברור. ליצרן הדלתות אתם מוספים את מחיר השדרוג, ולקבלן אתם משלמים בעבור התקנת הדלת.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סודות פנימיים: פענוח איכות המתכונים המקוונים
מתלבטים איך להבחין אם מתכון מהאינטרנט אמין ושווה לנסות? בואו נפתור את התעלומה ביחד. הנה 3-8 גורמים...
קרא עוד »
פבר 07, 2024
מטבחים
אומרים שהמטבח הוא מרכז הבית, הוא המקום בו מתרחשים הדברים החשובים, הוא המקום בו אנחנו נמצאים חלק גדול...
קרא עוד »
פבר 15, 2016
איך למנף נדל"ן?
יש כמה אפשרויות אשר מסבירות איך למנף נדל"ן וכך להעלות את השווי שלו באופן משמעותי. אם מדובר בדירה, או...
קרא עוד »
נוב 09, 2021