ציפוי חלונות

ציפוי חלונות
ציפוי חלונות

אם אתם מעוניינים לרכוש ציפוי חלונות איכותי וטוב, כזה שיסייע לכם ויעניק לכם הגנה מלאה, תצטרכו להתאים באופן מדויק את המוצר לסביבת העבודה שלכם. ריכזנו לפניכם שלושה סוגי ציפויים נפוצים ביותר, חדשים ואיכותיים שיודעים לספק ולתת מענה בטיחותי וטוב!

סוגי ציפוי חלונות

אם אתם מעוניינים לרכוש ציפוי חלונות איכותי וטוב, אתם זקוקים לבצע התאמה בין המוצר שאתם רוכשים לסביבת העבודה שבה אתם עתידים להציב את המוצר. מדוע? כך תוכלו להבטיח את ההגנה המאקסימאלית והחזקה ביותר, ולאפשר סביבה בטוחה כרצוי.

סוג הציפוי הראשון נקרא מגן 350 מקרון. למעשה, מדובר באחד המוצרים החדשים והחזקים ביותר בתחום ציפוי חלונות – הוא מותקן בדרך כלל בבנקים, בבתים פרטיים ובמשרדי ממשלה שונים. הציפוי מורכב משלוש שכבות פוליאסטר (מה שמספק הגנה מאקסימאלית) – ואם זה לא מספיק, שלושת השכבות מודבקות עם דבק אקרילי מיוחד, שמספק כוח קריעה של עד 2 טון לכל סנטימטר מרובע. לכל הדעות המקצועיות – מדובר באחד המוצרים האיכותיים והטובים ביותר שיש כיום בשוק.

הציפוי השני הוא שדרוג של מקרון 350, כאשר ההבדל העיקרי ביניהם הוא שהוא משולב סרגלי עיגון. סרגלי העיגון מאפשרים להוסיף אלמנט נוסף של עמידות גבוהה בעוצמות הדף חזקות למדי, ומסייעות במניעת פריצת למבנה. לרוב, שגרירויות ומבנים פרלמנטריים (כמובן שגם מבנים ממשלתיים) בוחרים להשתמש בסוג הציפוי הזה.

הציפוי השלישי הוא מגן מקרון 200. ציפוי חלונות איכותי וטוב, שעומד בכל התנאים האמריקאים והאירופאיים הנדרשים. עיקר השימוש שלו הוא למגזר הפרטי – והוא נפוץ במבנים ציבוריים פרטיים. ההבדל העיקרי בין ציפוי חלונות זה לציפוי החלונות החזק יותר, הוא שכאן המגן מורכב משתי שכבות פוליאסטר (בניגוד לשלוש שכבות פוליאסטר במגן מקרון 350). גם כאן, ישנה הגנה מירבית שמספק לנו המוצר, והוא עמיד לתנאי מזג האוויר קיצוניים (טווח של 250 מעלות) – ומגיע עד לעמידות של 200 מעלות צלזיוס!

בבואכם לרכוש ציפוי חלונות, הקפידו להתאים את המוצר שאתם רוכשים לסביבת ההתקנה המבוקשת – וכך תתאימו מוצר איכותי וטוב בצורה הטובה ביותר!

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה מיוחד ברמקולים שקועים?
רמקולים שקועים נחשבים פתרון מושלם לכל מצב בו אתם זקוקים לסאונד טוב, אשר יבקע במרחבים שונים. רמקולים...
קרא עוד »
ינו 25, 2023
ריהוט גן יוקרתי – לעיצוב גינה מהאגדות
ריהוט גן יוקרתי הוא טרנד פופולארי מאוד שתפס תאוצה בשוק. ישנם חומרים וסגנונות רבים ושונים הזמינים...
קרא עוד »
מרץ 04, 2023
מה המטרה של אחזקת מבנים
אחזקת מבנים היא חלק חשוב בתהליך הבנייה. זה כולל תיקון, צביעה וניקוי. זוהי משימה נפוצה שצריכה להתבצע על...
קרא עוד »
מאי 31, 2023