ציפוי מגן להגנה מושלמת

ציפוי מגן
ציפוי מגן

מהו ציפוי מגן?

ציפוי מגן זהו ציפוי שהופך את הזכוכית לבטוחה. כלומר הציפוי מספק הגנה נגד שברי זכוכית. את הציפוי מתקינים בחלונות ובדלתות שיש להם זכוכית שטוחה. ציפוי מגן מתאים להתמודדות מול מזג האוויר, במקרה של הדף ובמקרה של פריצות. כדי להתקין ציפוי מגן איכותי חשוב לבחור בחברה מוכרת ובעלת מוניטין. הציפוי צריך לעמוד בתקנים בין לאומיים כדי לספק הגנה מקסימלית.

סוגי ציפויים

כל ציפוי מגן איכותי עובר בקרה במעבדה כדי לוודא שהוא אכן מקיים את יעדו. אפשר לשלב בכל ציפוי מגן הגנות נוספות, אך ללא ספק הציפוי כשלעצמו עושה את העבודה כנדרש. קחו בחשבון שקיימים בשוק כל מיני ציפויים. יש ציפויים שמשמשים תחליף לסורגים וחברות הביטוח מכירות בהן (חשוב לוודא מול חברת הביטוח שלכם את הנתון הזה). יש ציפויים בעלי כמות שכבות שונה. יש ציפויים שמורכבים משלוש שכבות פוליאסטר או משתי שכבות פוליאסטר, יש ציפויים נגד שריטות וציפויים בעלי הגנה מפני קרינת השמש ועוד ועוד. חשוב מאוד להקפיד כשאתם בוחרים ציפוי – לוודא כי הוא עמיד מפני לחות ובתנאי טמפרטורה קיצוניים.

היכן מתקינים ציפוי מגן?

ציפוי מגן מתקינים בכל מיני מוסדות שדורשים ביטחון רב, כמו בנקים, שגרירות, משרד הביטחון וכדומה. ציפוי כזה מתקינים גם בבתים פרטיים לצורך הגנה עצמית וגם באזורים בעלי מתיחות ביטחונית גבוהה. מי שרוצה לשמור על חייו ולישון בשקט בלילה יכול להחליט על ציפוי מגן גם ללא סיבה הנראית לעין. כמובן, לא מבחינים בציפוי המגן כי אין עליו סימנים מיוחדים. הוא שקוף לגמרי ולא משפיע על מראה החלונות או הדלתות.

בחירת חברה המתקינה מערכות מיגון

כדי לבחור חברת מיגון טובה אל תשכחו את המקצועיות, אך תבחנו גם את תודעת השירות של החברה, שאלו שאלות ובדקו אם אתם מקבלים תשובות מספקות. חברת ג.ג מערכות מיגון מעניקה את כל שירותי המיגון שאתם זקוקים להם, מעניקה לכם שירות מלא, החל משלב הייעוץ ועד לשלב הבחירה וההתקנה של המיגון המושלם לחלל. החברה מומחית בכל שירותי המיגון הקיימים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם המדיח חיסל את המתקן לייבוש כלים
כל אדם יודע שלאחר שטיפת כלים, יש צורך לייבש את הכלים במתקן ייבוש מיוחד. להכניס כלים למקום שלהם, ללא...
קרא עוד »
אוק 30, 2019
בטיחות בעבודה – מה צריך לקחת בחשבון כאשר משפצים את הבית
אין דבר שהישראלים יותר אוהבים מאשר לשפץ את הבית שלהם. למעשה יש מחקרים המראים כי ישראלים משפצים את...
קרא עוד »
ינו 09, 2019
שיפוצים
לא מעט אנשים בוחרים לעשות שיפוצים בבית במהלך השנים שהם מתגוררים בו. שיפוץ בבית מעניק רעננות למראה...
קרא עוד »
מאי 22, 2017