ציפוי חלונות

ציפוי חלונות

חלונות מצד אחד מאוד רצויים, ולו כי הם מאווררים את נראות הבית, מאירים את הבית עם תאורה טבעית, מאפשרים לאוורר את החדר וכמובן שמאפשרים לשחק עם חשיפה של אור, אך יחד עם זאת חלון אינו כמו קיר, ועל כן לצד העובדה שניתן לראות מבעדו, גם ניתן ביתר קלות לשבור אותו, ועל כן חלון עשוי לפגום הן בתחושת הביטחון והן להוות הצעה מפתה לאדם שמבקש להיכנס לנכס ללא הזמנה, ועל כן טוב למצוא מגוון אופציות של ציפויים לחלון.

ציפוי חלונות

מבחר ציפויים

ניתן למצוא ציפוי חלונות עבור מיסוך, ניתן למצוא ציפוי חלונות עבור עיצוב ומיתוג, ניתן למצוא ציפוי חלונות עבור מניעת פריצה, ניתן למצוא ציפוי חלונות עבור הגנה מרבית (ולו מפני ירי) וניתן למצוא ציפוי חלונות אשר מונעים התפזרות לאלפי חתיכות במקרה והשמשה תקבל מכה. מכאן שניתן למצוא לא מעט סוגי ציפויים עבור חלונות, ועל כן טוב להכיר את האופציות השונות ובאותה נשימה יש להיות מודעים לצרכים השונים ולהכיר מקום אחד אשר יודע להציע מענה נקודתי.

ציפוי חלונות

חסרון לצד יתרון

לא מעט חנויות בוחרות להחזיק בחזית ראווה שקופה. לחלון זה תפקיד שיווקי, אך הוא גם עשוי להוות בעיה, הוא עשוי להזמין פריצה. אי לכך טוב לדעת שכל עוד בוחרים להתקין ציפוי חלונות נגד פריצה, הרי שניתן להיות בטוחים פעמיים. פעם אחת כיוון שניתן לדעת שבעת שוד לא יגרם נזק משני עקב שברי זכוכיות (זכוכית מגן אינה מתפזרת לכל עבר) ופעם שניה כיוון שרוב הסיכויים שלא ניתן יהיה לעבור את הזכוכית, ולו כי יידרש הרבה יותר מהלימת פטיש וכיוון שזמן הפריצה יתארך, השודדים עשויים להעדיף יעד אחר – פשוט יותר.

נראות לצד הרתעה

חלונות מגן עשויים להציג נראות הרגילה – ולו מבחינת אופי השקיפות, כך מי שיבקש להזיק עשוי להיות מופתע. עם זאת, יש בעלי עסקים אשר מבקשים למנוע את מניע ההפתעה, וזאת כי הם מבקשים להשתמש באלמנט זה כהרתעה, ועל כן ממש כפי שאנשים תולים בכניסה לחצר שלט שמתריע בפני כלב נושך, כך גם יש בעלי עסקים שתולים שלט שמתריע בפני חלון מגן.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט גן
שטח הגינה שלנו הוא אחד המקומות הפסטורליים והנעימים ביותר שנוכל לשבת בהם, לתפוס רגיעה וליהנות מהשקט...
קרא עוד »
דצמ 13, 2020
שיקולים בבחירת חברת מטבחים
חשוב למצוא חברת מטבחים שתוכל לספק לכם את השירותים והמוצרים הטובים ביותר.  שיקולים שכדאי...
קרא עוד »
פבר 12, 2023
איך מנקים שטיח מקיר לקיר בבית
חברת סהרה לשירותכם- למען השטיחים שלכם  איך לנקות שטיחים לבד? העיצוב של הבית  שלכם אומר עליכם...
קרא עוד »
יונ 26, 2019