ציפוי חלונות – להגנה שלמה

ציפוי חלונות
ציפוי חלונות

היתרונות של ציפוי חלונות

זקוקים למיגון חלונות? ציפוי חלונות יספק לכם הגנה מעולה נגד ירי, רסיסים, פיצוצים ופריצות גנבים. ציפוי חלונות עמיד מאוד ומכאן אמינותו הגבוהה כחומר המספק הגנה. אפשר להתקין אותו על כל חלון בבית בלי להחליף את הזכוכית הקיימת. כך כל זכוכית רגילה יכולה להפוך לעמידה. אם חלילה יפגיזו את אזורכם (המצב הביטחוני פה לא בדיוק רגוע הרי…) תהיה לכם הגנה בחלונות, כך לא יתנפצו רסיסים בגלל פיצוצים והדף באזור ולא יתפוצצו זכוכיות.

הגנה מפני פורצים ומפני קרני השמש

חברות הביטוח כיום מבקשות זכוכיות עמידות כדי למנוע מגנבים לפרוץ אל הדירה. הציפוי כתחליף לסורגים יכול להיות פתרון מושלם כדי להערים קשיים על גנבים פוטנציאליים. נוסף על כך, הציפוי ישמש הגנה מפני ירי ורסיסים ואף מפני קרני השמש היוקדים.

מיגון באזורי מתיחות ביטחונית

במציאות חיינו יש אזורים המועדים לפורענות כמו שדרות ואשקלון, שם היו הפגזות וקסאמים בתדירות גבוהה והמתח שם צובר תאוצה. במקומות כאלה חשוב למגן את הבתים, לא רק להתקין ממ"דים. כשאתם מגנים על החלונות שלכם באמצעות ציפוי חלונות, אתם כבר עושים חצי עבודה ומגנים על עצמכם מפני רסיסים ומפני סכנה.

הסתבכתם עם האנשים הלא נכונים? היזהרו!

אם הסתבכתם עם החוק, עם השוק האפור, עם אנשים לא נכונים, ואתם מרגישים שסכנה נשקפת לחייכם, זה הזמן למגן את הבית ואת הרכב. ציפוי חלונות יאפשר לכם נסיעה בטוחה בלי לחשוש מירי, שכן החלונות ממוגנים ולא ניתן לחדור דרכם.

איך לבחור ציפוי חלונות?

קודם כל, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע ולא ללכת על פי טביעת עין ותחושת בטן בלבד. הגנה היא לא משחק, היא החיים והיא מצילה חיים במקרים רבים, לכן חשוב לבחור ציפוי חלונות איכותי בעל חומר גלם מעולה שעומד בתקנים המחמירים ביותר של פיקוד העורף, ולברור את מקור הרכישה שלכם כדי להבטיח אמינות ובחירה מדויקת של מיגון.

שלבו אמצעי מיגון נוספים

במקביל מומלץ לשלב אמצעי מיגון נוספים. אם יש לכם חדר ואתם רוצים להפוך אותו לממ"ד, אתם יכולים לעשות זאת בקלות. וזו רק דוגמה מיני רבות לאמצעי מיגון מקובלים ונחוצים לשקט הנפשי שלכם ושל בני המשפחה שלכם.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדבקות קיר בעיצוב אישי – מה זה?
כשאנחנו בוחרים לעצב חדר, בין אם זה חדר שינה, סלון, מטבח או כל חדר אחר בבית, אחד הדברים שאנחנו צריכים...
קרא עוד »
ינו 11, 2022
מינהל מקרקעי ישראל – קווים לדמותו
בישראל, מרבית הקרקעות נכון לימינו אלה אינן נמצאות בבעלות פרטית אלא בבעלות המדינה. מינהל מקרקעי ישראל...
קרא עוד »
יונ 24, 2022
בחירת חלונות עץ
לא מעט אנשים בוחרים להתקין חלונות עץ, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים עסקיים, מסחריים...
קרא עוד »
דצמ 02, 2019