ציפוי אנטי סאן לחלונות להפחתה בחשיפה לשמש ועומסי חום

ציפוי אנטי סאן לחלונות
ציפוי אנטי סאן לחלונות

אם אתם חשים כי הבית שלכם יותר מדי חשוף לשמש ובשעות בהן היא בזנית, 12:00 בצהריים ישנם עומסי חום כבדים, כשכבר בשעות הבוקר סנוור עז מונחת אל מול עיניכם, תחושה זו אינה מקרית. היא המציאות של רבים וטובים מן הדיירים בישראל. אבל חלק מהם כבר לא חש אותה באותה רמת עוצמה שחווה בעבר. הודות לציפוי אנטי סאן, הבית נעים יותר לשהייה ומוגן הרבה יותר מנזקי שמש.

הגנה מפני ספיגת חום

למעשה, הנזק הכי כבד שעלול להיגרם בשהייה במבנה לא מוגן הוא נזק מחום. לא חשוב איזה מאוורר תדליקו האו איזה מזגן תפעילו, כשהם ייכבו החום יחזור ובגדול. יהיו מספר דקות של חסד, אבל כעבור לא יותר מ-15 דקות בממוצע החום העז ימשיך להכות בחדר ללא רחם. עם ציפוי אנטי סאן אתם מצמצמים 83% מעוצמתו של החום והופכים את החדר שלכם By definition לנעים יותר לשהייה, כי גם במצב ללא מזגן וללא מאוורר הוא יהיה חם פחות, הרבה פחות.

הגנה מפני מכות שמש ישירות

בדרך כלל, מכת שמש נגרמת כתוצאה מחוסר שתייה וחשיפה ישירה אליה בעת מסע, טיול או משלוח כשליח על אופנוע ואופניים. אבל היא עלולה להיגרם גם מסנוור: הסתכלות לא נכונה שגורמת לכם למבט ישיר עליה. ציפוי אנטי סאן מפחית את השפעת אור השמש וגורם לו להיראות כהה יותר. בשל כך, המש לא מהווה איום וניתן להציץ בשעות השיא עד לשעות השקיעה מבעד לחלון ללא חשש.

שמירה על ציוד ורכוש רגיש

ריהוט עור ומוצרי הדבקה עדינה הם פריטי רכוש שעלולים להתקמט ולהתבלות כתוצאה מהצבה מול השמש. זה קורה גם אם השימוש נעשה בדרך חוקית ותקנית, בתוך הבית עם חלונות סגורים. כאשר החלון שקוף, סגירותו לא תמנע מהשמש לעשות שמות במוצרים שלכם. אבל כאשר יש ציפוי אנטי סאן על אותו חלון, הרכוש ניתן להצבה באופן חופשי ללא חשש מפגיעה. אם יש לכם פריטי ציוד רגישים לשמש, בימיים אלו כדאי להגן עליהם באמצעות ציפוי אנטי סאן, הציפוי שמונע סנוור חזק ועומסי חום בכל מקום בו הוא מותקן.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבחי חוץ לגינה – מה יכול להתאים לכם?
בעבר, מטבחי חוץ שימשו רק במסעדות ובתי קפה. כיום, הם נמצאים בשימוש גם בבתים. רובם קטנים ומיועדים להצבה...
קרא עוד »
ספט 15, 2022
מתי מומלץ לבצע איטום לחלונות
לא כל רטיבות היא ממקור ספציפי אחד, ועבור רטיבות יכולות להיות שלל של סיבות שכל אחת מהן מצריכה צורה מאוד...
קרא עוד »
יול 15, 2018
ציורי קיר לסלון – מוסיפים המון!
שעת ערב מוקדמת, את והוא זרוקים על הספה בסלון ביתכם. הרבה זמן לא עשיתם שינוי מהותי בבית, והוא, לו זה לא...
קרא עוד »
פבר 08, 2016