חלונות נגד ירי

חלונות נגד ירי
חלונות נגד ירי

כל מי שבוחר לגור באזורי לחימה קרוב לגבולות המדינה יודע שאחד הדברים החשובים הנדרשים כדי לשמור עליו ועל בני משפחתו היא הגנה בכל צורה שאפשר ואחת מההגנות הנפוצות היא התקנת חלונות נגד ירי.  בתחילת ההתיישבות באזורים מוכי ירי התנגדו התושבים להתקין חלונות נגד ירי בתואנה שהם אינם מוכנים לגור בבתים שיראו כמו בית סוהר. מהר מאוד הם הבינו שחלונות נגד ירי אינן מותרות הן מצילות חיים וכיום אין בית באזור בין שנבנה לפני שנים רבות ובין חדש שאין בו חלונות נגד ירי.

חלונות נגד ירי

מי מתקין חלונות נגד ירי

  • בנוסף לאזורי לחימה מתקינים חלונות נגד ירי גם בבתים של אנשים שנמצאים במעגל הפשע בישראל. לא אחת במסגרת מלחמת משפחות הפשע יורה צד אחד לעבר ביתו של היריב וכדי לשמור על ביטחונם של יושבי הבית מתקינים חלונות נגד ירי. כדי להגן על משפחתם של אנשי הפשע ולמנוע אסונות של חפים מפשע, רוב האנשים מהתחום הפלילי מתקינים חלונות נגד ירי. בחלונות אלו יש זכוכית משוריינת  שאינה מתפזרת בעת הירי לעבר הבית ונשארת במקומה. חלונות נגד ירי אינם רק במבנים אזרחיים. גם חלונות בכל נכסי כוחות הביטחון באזורי הסיכון  הן חלונות נגד ירי.
  • במדינת ישראל, למודת הניסיון חלונות הבתים והמכוניות באזור יהודה ושומרון חייבים להיות חלונות נגד ירי.  הפלסטינאים המתגוררים באזור אינם מקבלים את העובדה שתושבים יהודים הקימו ישובים באזור והם מנסים לחבל בהתיישבות ולהזיק לתושבם בכל דרך אפשרית ואחת מהן היא תקיפת ישובים ומכוניות על ידי ירי לכיוונם. חלונות נגד ירי יכולות להיות גורם מגן וזו הסיבה שהרשויות וכוחות הביטחון מתנים בנייה חדשה ונסיעת מכוניות על כבישי יו"ש רק כשהם מוגנים.
  • כדי להבטיח את תנועת התחבורה הציבורית נדרשה כל חברת הובלות למגן חלונות האוטובוסים בחלונות נגד ירי. ישנן חברות אספקת סחורות ודברי מזון שאינן מאפשרות תנועה של עובדיהם על כבישי יו"ש מאחר והתקנת חלונות נגד ירי עולות הרבה מאוד והן אינן מוכנות לעשות את ההשקעה. וכמובן, גם, כל המוסדות הציבוריים באזורי הסיכון בין ביו"ש בצפון ובדרום הארץ מחויבים בחלונות נגד ירי כדי למנוע אסונות בעת ירי לכיוונם.
אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב דוכנים בקניונים
בעידן המסחר האלקטרוני, אנשים מחפשים יותר ויותר חוויות קניות. כדי ליצור חווית קניה טובה, מעצבים צריכים...
קרא עוד »
אוג 12, 2022
ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים הוא שירות שעוזר לנקות את השטיחים של הבית שלכם. אתה יכול לעשות זאת על ידי שכירת מנקה...
קרא עוד »
יונ 22, 2022
איטום גגות
החורף עוד מעט נגמר, ואף על פי שהוא לא היה קשה מדי, לא מעט אנשים, סביר להניח, נאלצו להתמודד עם מצב מאוד לא...
קרא עוד »
פבר 13, 2018