חברת מיגון

חברת מיגון
חברת מיגון

חברת מיגון היא בית-מומחים להסדרה והתקנה של אמצעי מיגון מבניים ולרכבים. חברה זו מגבה כל נהג או דייר באמצעי המיגון המושלמים עבורו ומספקת לו את המענה הנכון ביותר להגנה מפני נזקי ירי והדף. בין הפרויקטים של החברה: בניית חדר בטחון מאפס, כולל ממ"ד דירתי תקני, בניית חדרי בטחון בבניינים, הגנה על חלון או דלת ספציפיים, התקנת דלת או חלון הדף, והגנה על רכבים תוך הסבתם ככלי תחבורה ממוגנים. בחברת המיגון עובדים על פי סדר המאפשר את הוצאת המוצר הממוגן הטוב ביותר עבור כל לקוח.

תכנון ראשוני של תשתית המיגון

לקוחות הזקוקים לתשתיות מיגון יוכלו להיוועץ במומחי החברה ולשאול בעצתם אודות מוצרי ההגנה השונים. הם יקבלו מנציגיה של חברת מיגון רשימה של מוצרי הגנה אשר עשויים להתאים למבנה. על הלקוח לספק לחברה את הנתונים המדויקים של מקום מגוריו או רכבו: סוג הבית, פרטי או משותף, אם משותף – אלו תשתיות בהגנה ובטחון קיימות בבניין, מהו סוג הרכב של הלקוח, כולל שנה וסדרת ייצור, ועוד. נציגי חברת מיגון יקלטו את הפרטים ויתכננו עבורו תשתית מיגון מתאימה.

בניית אמצעי המיגון המתאימים

נציגי חברת מיגון יעבירו למחלקת הייצור את הפרטים אודות הזמנת הרֶכֶש החדשה של הלקוח, והאחרונה תתחיל לייצר את המוצרים בהתאם למידות ולנתונים המתבקשים. בסיום הייצור יועמדו לרשות החברה המוצרים שישמשו בעתיד את הלקוח כמוצרי מיגון עבור חלונותיו, קירותיו דלתותיו ומכוניותיו השונות.

בדיקת אמצעי המיגון שנבנו

אמצעי המיגון עומדים בתקנים מערביים מחמירים לבטיחות והגנה, אך יעברו, ללא התפשרות, גם מבחני פנים במעבדת הירי של חברת המיגון. האחרונה תדגום את המוצרים עם ירי חי ובכך תאשש שמדובר על מוצרי מיגון המתאימים לייעוד שלהם ברכב או במבנה המבוקש.

התקנת אמצעי המיגון החדשים על תשתיות הלקוח

חברת המיגון תתקין את האמצעים שהוזמנו על ידי הלקוח בביתו, במקום עבודתו או ברכבו בהתאם למתבקש. כעת, יוכל האחרון ליהנות מאמצעי מיגון רבי עוצמה שיספקו את כל מה שנדרש להגנה הרמטית על המבנה או על המכונית. מעתה, יוכל בעל הרכב או המבנה לדעת שיש לו מקום בטוח באמת לשהות בו גם אם הוא נמצא באזורי קו עימות או עם סף פלילי גבוה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
וילונות גלילה
וילונות מאז ומתמיד היו פתרון לשמש ועיצוב דקורטיבי לבית המקנה תחושת חמימות בעת כניסה לבית ופתרון לשמש...
קרא עוד »
יונ 06, 2019
מנעולן מומחה
כל אחד מגיע בשלב כזה או אחר לנקודה שבה הוא זקוק לשירותיו של מנעולן. לא חשוב אם מדובר על מצב ביש שבו...
קרא עוד »
דצמ 17, 2017
אבן קיסר – היתרונות והחסרונות
ביכולתו של שיש מבית שיש פאר לשדרג כל מטבח ולהפוך אותו להרבה יותר מיוחד ומעניין מבחינה עיצובית. אם אתם...
קרא עוד »
אפר 28, 2021