החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

אחת השאלות הכי נפוצות לאחרונה היא האם ניתן לבצע החלפת צילינדר לצילינדר של אווה בכל דלת שהיא, כולל החלפת צילינדר בדלת עץ או החלפת צילינדר בדלת פלדלת.ובכן, בוודאי שכן! יתרה מזאת, הצילינדרים של אווה הם היחידים בישראל שהם בעלי מבנה מודולרי. למה זה חשוב? כי גם אם יש לכם דלת מיוחדת או אתם זקוקים להחלפת צילינדר בדלת מעוצבת, מנעולן חבר "הנבחרת של אווה" יכול להתאים את הצילינדר של אווה לדלת שלכם במקום, ללא צורך בהזמנות מיוחדות או בהמתנה ארוכה למידה מיוחדת.

החלפת צילינדר בדלת לאווה – ביטחון שיא

יתרון חשוב נוסף במנה המודולרי הוא שלצילינדרים של אווה יש מוט מיוחד העשוי מפלדה ומגן מפני שבירה של הצילינדר. פורצים רבים מנסים לשבור את הצילינדר באמצעות כלי הנקרא ג'בקה.עם אווה זה הרבה יותר קשה…ובכן, בהחלט ניתן לבצע החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת שריונית חוסם (והרבה מאוד ישראלים אכן עושים זאת ומחליפים לצילינדר של אווה, ללא קשר לסוג הדלת).

החלפת צילינדר

חמישה סוגים של צילינדרים מבטיחים התאמה מושלמת!

אנשי המקצוע של "הנבחרת של אווה" יגיעו עד אליך, יציגו לך את חמשת הצילינדרים של אווה ויסבירו לכם בסבלנות על כל סוג וסוג – הטכנולוגיה הייחודית, הצרכים וכמובן החלפת צילינדר מחיר – כמה עולה להחליף צילינדר בדלת שלכם לצילינדר של אווה.

לאחר שתקבלו את כל המידע תוכלו להגיע יחד להחלטה שתרים את רמת הביטחון והשקט הנפשי שלכם למקום הרבה יותר בטוח…

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב מטבח מודרני
המטבח מודרני כבר אינו משמש רק לתפקידים המסורתיים שהיו לו פעם – בישול ואכילה. היום הוא מהווה גם זירה...
קרא עוד »
ינו 18, 2018
תאורה סולארית לגינה – שאלות ותשובות על פי ג'ק בר און שרף
תאורה סולארית היא פתרון מצויין שמצמצם את עלויות החשמל כיון שהיא ניזונה מאנרגיית השמש, התאורה מטעינה...
קרא עוד »
מאי 02, 2022
סגנונות עיצוב פנים לבית
כשסוקרים איזה סגנונות עיצוב פנים לבית יכולים להיות רלוונטיים עבורכם, לרוב מדברים על כמה סגנונות...
קרא עוד »
מאי 06, 2022