החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

איך יודעים לאיזה צילינדר כדאי לבצע החלפת צילינדר בדלת שלכם? ובכן, כשאנו מדברים על החלפת צילינדר הדבר החשוב ביותר הוא רמת הבטחון. נכון להיום, מרבית הצילינדרים של החברות המוכרות בישראל חשופים לבעיה הגדולה ביותר של פריצות שקטות. זוהי הדרך הבלעדית כמעט לפריצה לבתים, בעיקר בבניינים וברבי קומות, שזו עיקר הבנייה החדשה והישנה.

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר לצילינדר מוגן פריצה שקטה יכולה למנוע אסון

אנשים רבים מתעניינים קודם כל במחיר הצילינדר מבלי להבין כלל מה שמים להם בדלת וכמה הם חשופים לפריצות שקטות. גם כאן, כמו בכל מקום אחר, מה שזול יותר ,בסוף עולה יותר יקר….

הרבה יותר חשוב כשאתם מתעניינים אצל מנעולן לגבי החלפת צילינדר וסוגי צילינדרים, זה קודם כל להבין מה אתם קונים. הנה כמה שאלות שחשוב לשאול מנעולן לפני החלפת צילינדר:

-האם הצילינדר עמיד בפני שיטת הפריצה "באמפקי"? (זוהי שיטת פריצה נפוצה שבה כלי שמאוד פשוט להשיג באינטרנט מקפיץ פינים שבתוך הצילינדר וגורם לו להיפתח. כל צילינדר שבנוי בשיטת פיני בית ופיני תוף נפתח בשיטה הזאת). אתם יכולים להמשיך ללחוץ ולשאול האם הצילינדר שנועד להחלפת הצילינדר בדלת שלכם בנוי בשיטה הפרימיטיבית של "פיני בית –פיני תוף".

שימו לב1 אם בשלב כלשהו במהלך השיחה אתם חשים שהמנעולן שלכם לא כ"כ יודע עלמה הוא מדבר או לא דובר את כל האמת, תחליפו מיד מנעולן!

-האם שכפול המפתחות של הצילינדר נעשה אצל המנעולן או בחברה? אם השכפול נעשה אצל המנעולן זה סימן שיש גלמים של הדגם הזה שמסתובבים בחוץ והמשמעות היא שאתם חשויפם לזיוף מפתח, שיטת הפריצה הנפוצה היום בישראל.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מינהל מקרקעי ישראל – קווים לדמותו
בישראל, מרבית הקרקעות נכון לימינו אלה אינן נמצאות בבעלות פרטית אלא בבעלות המדינה. מינהל מקרקעי ישראל...
קרא עוד »
יונ 24, 2022
איפה אפשר למצוא מלאי גדול לבחירה של מכונות שטיפה?
מכונות שטיפה הפכו למכשיר הכרחי במשקי בית מודרניים, מה שהופך את משימות הכביסה לנוחות ויעילות יותר....
קרא עוד »
אוג 08, 2023
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה משמשות למטרות רבות בבית, במשרד ובחללים הציבוריים. הם משמשים גם למעקב אחר פעילויות...
קרא עוד »
יול 03, 2022