החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

עברתם דירה?….בשעה טובה! עכשיו אחרי שאנשי המקצוע סיימו לעבוד פחות או יותר, נותר לכם לעשות דבר אחרון אבל ללא ספק החשוב ביותר, וזה לעשות החלפת צילינדר בדלת הכניסה שלכם. סוג הדלת ממש לא משנה כי נכון להיום, אם אתם גרים בבניין, רוב הסיכויים שאם יפרצו לכם זה יהיה דרך הצילינדר. (ושלא תבינו לא נכון, זה קורה גם בבתים פרטיים). לכן, כשאתם בודקים איזה צילינדר להתקין בדלת, אתם צריכים קודם כל להיות בטוחים שהצילינדר שבחרתם הוא מוגן מפני פריצה שקטה. (מיותר לציין שחובה לבצע החלפת צילינדר כשנכנסים לבית חדש).

החלפת צילינדר

מה לפריצה שקטה ולהחלפת צילינדר?

בישראל יש כמה חברות מאוד מוכרות בתחום הנעילה. זה ממש לא אומר שאם רכשתם צילינדר של חברה כזאת אתם יכולים לישון בשקט ( בד"כ לצערינו זה אומר את ההפך…). אחד הדברים שצריך להתגונן מפניהם זה העתקת מפתח פיראטית. זוהי שיטת הפריצה השקטה החביבה על כנופיות הפורצים בישראל (כי מה יותר טוב לגנב מאשר לבוא עם מפתח מוכן?….)ובארץ מאוד קל להעתיק מפתחות פיראטית.מדוע? כי מרבית המפתחות של החברות המוכרות עובדים באותה טכנולוגיה פרימיטיבית, והגלמים נמכרים למנעולנים, מה שנותן לחברה שמוכרת אותם אפס שליטה על הביטחון שלכם.

אז למה לצילינדר של אווה?

שכפול המפתחות של הצילינדרים של אווה נעשה כמו באירופה- אך ורק בחברה. מתוך חמישה דגמים שונים, שלושה משוכפלים אך ורק בחברה, מה שמגן עליכם משיטת הפריצה הנפוצה – העתקה פיראטית. בנוסף, לצילינדר של אווה עליונות טכנולוגית שהופכת את הפריצה בשיטות אחרות להרבה יותר קשה מאשר כל צילינדר אחר בישראל.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פינוי דירה מוזנחת
רובינו גרים בדירות שאומנם ניתן למצוא על המדפים שלהן אבק, על הרצפה כתמי אוכל ועל הכורסאות כתמים...
קרא עוד »
יול 06, 2017
צמחים לעיצוב הגינה
החצר שלנו יכולה להראות מושכת מאוד כאשר אנחנו מטפלים בה. גינון יעזור לכם ליצור חצר יפה ונעימה לעין, על...
קרא עוד »
דצמ 27, 2020
לקראת שיפוץ? טיפים לתכנון תשתיות רשת בבית
שיפוץ הבית שלך מספק הזדמנות מצוינת לשדרג ולתכנן את תשתית הרשת שלך לקישוריות ונוחות טובים יותר. בין אם...
קרא עוד »
יונ 18, 2023