דלתות פנים הזזה – בחירה טובה לחללים קטנים ובכלל

דלתות פנים הזזה
דלתות פנים הזזה

היתרון של דלתות הזזה

דלתות פנים הזזה מושלמות לחללים צפופים וקטנים. המטרה היא לחסוך במקום בחלל קטן, ולכן דלתות פנים הזזה הן פתרון מושלם למצב. דלתות הזזה נפתחות על ציר, הן שקטות, יוצרים מחיצה ככל דלת רגילה. דלתות הזזה אינן חשופות ללחות ולמים, ובכך הן מהוות פתרון מעולה. נצלו את העיצובים השונים של הדלתות כשאתם בוחרים דלתות לבית שלכם.

דלתות פנים הזזה על מסילה נסתרת

הידעתם? יש דלתות הזזה חדשניות שמאפשרות תנועה על גבי מסילה נסתרת כאשר מוחבא כיס נסתר בתוך הקיר. אתם יכולים לבחור בין דלתות הזזה שנעות על מסילה נסתרת או גלויה. הכי חשוב לבחור דלת איכותית ולא לוותר על עמידות ואמינות.

לאילו חדרים מתאימות דלתות הזזה?

דלתות פנים הזזה מתאימות לכל חדר, במיוחד כאשר מדובר בחדר קטן. המטרה בדלת הזזה כאמור היא לחסוך במקום, הרי אם החלל קטנטן, יהיה קשה להתקין דלת, לפתוח ולסגור אותה בקלות, אם בכלל, על כן פתרון של דלת הזזה הוא פתרון מושלם. יש לכם חדר ארונות שתופס מקום נכבד? התקינו גם שם דלת הזזה. יש לכם יחידת הורים שאתם רוצים ליצור בה הפרדה? התקינו דלת הזזה. יש לכם חדר אמבטיה קטן וצר? התקינו גם שם דלת הזזה. יש לכם חדר עבודה בבית ובקושי אפשר לזוז בו מפאת חוסר מקום? התקינו דלת הזזה והרי לכם פתרון. יש לכם ילדים קטנים ואתם חוששים שהאצבעות שלהם ייתפסו בין רווחי דלת רגילה בגלל טריקה חזקה בשגגה? בחרו גם כאן דלתות פנים הזזה והרי לכם בטיחות מקסימלית לילדים, במיוחד לקטנטנים.

מראה הדלת

יתרון נוסף בדלת הזזה הוא במראה שלה. היא משתלבת עם הקיר ונראית חלק ממנו, לכן היא לא מפריעה ולא מורגשת, אלא ממלאת פונקציה חשובה בעיצוב ייחודי. אם כך, המראה יפה, אסתטי, משתלב היטב ומעוצב, וכך יש לכם בחירה רבה בבחירת הדלת החדשה.

לסיכום, כשאתם בוחרים לרכוש דלתות פנים הזזה, בחרו רק חברה מתאימה שמקפידה על התקנים המחמירים ביותר ומוכרת דלתות בעלות חומרי גלם מצוינים. בחרו דלת הזזה כדי לחסוך מקום ואל תוותרו על העיצוב שישתלב היטב בחלל המדובר.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור ארונות הזזה
ארונות הזזה יש בגדלים שונים ביניהם ארונות 2 דלתות, ארונות 3  דלתות ואפילו ארונות גדולים של 4 דלתות....
קרא עוד »
נוב 17, 2017
היתרון הברור: בחינת היתרונות של סורגים שקופים
בתחום הטיפוח האישי, ברים שקופים ידועים לרוב בשל המשיכה האסתטית שלהם, אבל היתרונות שלהם חורגים הרבה...
קרא עוד »
מרץ 04, 2024
המלצות לעיצוב הסלון בבית
אין ספק, אחד החללים הכי חשובים בבית, הוא הסלון שלנו. אנחנו לא יכולים לדמיין איך ייראה הבית שלנו בלי...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019