דלתות הדף – אחריות ההגנה על חייכם בעת חירום

דלתות הדף

תקנים של מכון התקנים

דלתות הדף צריכות לעמוד בתקני האיכות המחמירים הבין לאומיים על פי מכון התקנים הישראלי ובאישור פיקוד העורף. כיוון שאנחנו גרים בשטחי אש ונמצאים במתיחות ביטחונית מקיפה, אנחנו מוכרחים להקדים תרופה למכה. כיום, בכל בית חדש, חלה חובת בנייה של ממ"ד. בתוך הממ"ד הדלת צריכה להיות מותאמת נגד הדף ורסיסים. תוכלו למצוא דלת הזזה, דלת בעלת כנף אחת או שתיים ועוד סוגים שונים.

דלתות הדף

לישון בשקט, ליהנות מביטחון בשעת חירום

כשאתם מתקינים דלת הדף, אתם יכולים לישון בשקט וליהנות מביטחון בשעת חירום ומלחמה. לא הרסיסים ולא ההדף יחדרו אליכם כלל, וכך תוכלו להיות מוגנים תמיד בתוך ביתכם שלכם בלי לרוץ למקלטים (או לחדר המדרגות המהווה הגנה חלקית בלבד).

דלתות בבתים, במבנים ובמוסדות ציבוריים

דלתות הדף מותקנות לא רק בבתים, במבנים ובדירות, אלא במוסדות שונים כמו משטרה, משרד הביטחון, חברת חשמל, בית חולים ומקומות נוספים ורגישים הדורשים הגנה ביטחונית. התקנת הדלת צריכה להיעשות על ידי גורמים מקצועיים בלבד, לאחר שמהנדס תכנן את בניית הממ"ד ויצר תשתית מתאימה גם לדלת הממ"ד.

חברת התקנה מוסמכת

דלת הדף נוגדת רסיסים והדף ומשמשת הגנה מלאה מפני ירי וטילים. גם משקוף הדלת צריך להיות מותאם ומדויק על פי המידות הנחוצות, לכן המתקין יגיע לפתח ביתכם וימדוד מה שנחוץ לפני ההתקנה. מסיבה זאת חשוב לפנות לאנשי מקצוע בלבד, לחברה המתמחה בהגנה. היזהרו משרלטנים ומאלה שמעגלים פינות. הביטחון שלכם צריך להיות לנגד עיניכם ומעל הכל, לכן יש חשיבות רבה לחברת ההתקנה היסודית, המקצועית, המובילה אתכם אל שביל המלך של ההגנה האולטימטיבית.

הדלת כחלק מההגנה

כשיש לכם דלת הדף, אתם לא זקוקים להגנה נוספת של קיר מגן. הדלת מותקנת לרוב במרחק של 9 מטרים מקיר החוץ במבנה. קיר החוץ הוא קיר בטון בעובי של כ- 52 ס"מ. כל דלת כזאת עשויה פלדה בעלת מנגנון גלוי ומוסתר. התקינו את הדלת כחלק מהגנת החדר, ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בעת מצב חירום, אתם מוגנים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב לעשות שיקום נזקי עובש עם אנשי מקצוע מוסמכים
רבים חושבים כי האדם שולט בטבע וכי אין כוח בטבע אשר יכול לפגוע בבני האדם או להזיק להם. אך המציאות היא...
קרא עוד »
אוג 25, 2018
חיפוי קירות
כאשר אנו רוכשים בית חדש או בית מיד שנייה, אנו מתכננים את העיצוב שלו, נחשוב על המראה החיצוני שלו וכן על...
קרא עוד »
ספט 24, 2017
פרויקט פינוי בינוי – לשם מה הוא טוב?
בעשרים השנה האחרונות יותר ויותר רשויות מקומיות, פונות אל פרויקטים של פינוי בינוי מבנים ישנים, במטרה...
קרא עוד »
אוק 24, 2019