עצבו את חלונותיכם עם ציפוי אנטי סאן מכהה: בחירת רמת כהות והגנה מקרינה

אנטי סאן
אנטי סאן

הכירו את ציפוי אנטי סאן: הציפוי שישמור עליכם מקרינת שמש ויעצב את חלונות המבנה. אנטי סאן הוא ציפוי מכהה בעיצובים שונים הנקבעים בהתאם לרמת הכהוּת. ניתן לבחור ברמת הכהות הנדרשת לחלון שלכם באמצעות הדמיה מטעם חברת ציפויי אנטי סאן. כשאתם רוכשים את הציפוי ברמת הכהות הזו, אתם מבטיחים כי בעונות הקיץ הבאות, כשתשהו בחדר עם החלון אתם לא תסבלו מקרינה, גם אם לא תגיפו את התריסים ותבקשו להישאר עם הזגוגית הסגורה לבדה.

בחירת רמת ההגנה הנדרשת מהשמש

השלב החשוב בבחירת ציפוי אנטי סאן הוא בחירת רמת ההגנה. ציפוי אנטי סאן ניחן בכל מיני רמות הגנה, מהשארת מראה אור השמש כמו שהוא, ברמת קרינה יותר ממותנת, כלה בהצללה קלה שנראית בפועל ועד להצללה עמוקה שמחשיכה מעט את החדר. מומלץ להיוועץ עם צוותי מומחים מטעם חברת התקנת אנטי סאן על מנת לבחור בציפויים המתאימים ביותר לחדר שלכם, אלו אשר יספקו לכם את המענה המלא לרמת ההצללה שאתם מבקשים להסדיר בו.

עיצוב ייחודי לחלונות המבנה

החלון הוא אחד מהאובייקטים המרכזיים בחדר, אך לא לכולנו יש דגם מעוצב ויוקרתי שלו. עם ציפוי אנטי סאן הזגוגית תמיד תיראה יוקרתית ומרשימה ביופייה גם אם מדובר בדגם פשוט וסטנדרטי של חלון מבנה. כשאתם מקבעים על הזגוגית ציפוי אנטי סאן אתם משפיעים על עיצובו של החדר כולו והופכים אותו לאטרקטיבי מאד מההיבט הדקורטיבי.

חיזוק החלון כאובייקט חיצוני

אחת הבעיות עם חלונות שאינם חלונות ממ"ד היא היותם נקודת תורפה המבוססת על זכוכיות בעלות פוטנציאל התנפצות. עם ציפוי אנטי סאן אתם מפחיתים מאד את הסיכוי לכך, ויוצרים בבית מציאות של זגוגית איכותית בעלת יכולת שימור שלא הייתה לה בטרם ההתקנה. עם ציפוי אנטי סאן מוענקת לה שכבה נוספת ועבה מאד שמחוברת אליה עם אחד הדבקים החזקים שיוצרו בתעשיית המבנים. שכבה זו הופכת לא רק לחלק אינטגרלי מהחלון אלא גם לגורם שמספק את ההגנה בפועל וגורם לזגוגית להישאר שלמה כמעט בכל מצב. חיזוק זה אקוטי במיוחד לימי החורף הקשים מהשנים האחרונות, בהם החלונות שלנו נוטים לרעוד קלות.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מזרן מומלץ לילדים – כך תדעו שבחרתם נכון
מזרן למיטת ילדים אמור להיות רך ונעים, עשוי מחומרים באיכות גבוהה, כך שהוא אמור להיות בטוח לישון עליו....
קרא עוד »
יול 11, 2022
האם כדאי לי לשכור חברת ניהול ואחזקת מבנים בחדרה?
אין ספק כי מבחינה נדלנ"ית חדרה על המפה. כיום יותר ויותר משפחות וגם משקיעים בוחרים לקבוע את מושבם בחדרה...
קרא עוד »
דצמ 01, 2021
היתרונות של ריהוט כפרי
אנו נמצאים בתקופה בה ניתן למצוא סגנונות רבים של ריהוט, ממגוון חומרים ועיצובים, אך אין ספק כי הריהוט...
קרא עוד »
מרץ 07, 2016