ארונות הזזה – למה הם עדיפים עבורנו?

ארונות הזזה

אחת השאלות שלא מעט אנשים מתעסקים בה, כשהם נדרשים לרהט את הבית או את העסק שלהם, היא, איזה סוג ארון נכון יותר עבורם לקנות. האם נכון לקנות ארון הזזה או ארון עם דלתות על ציר.

אנחנו יכולים לראות לא מעט אנשים מתלבטים בשאלה זו, בוודאי כאשר מדובר בארונות של חדר שינה או בארונות אשר מותקנים בחדר ארונות ספציפית. לשאלה הזאת, חשוב לדעת, יש חשיבות לא רק בהיבט של עיצוב ונראות, אלא גם בהיבט של תכנון המקום וחלוקת השטח. מן הסתם, כל ארון יכול לתפוס אולי שטח דומה מבחינת הנפח נטו בו אנחנו יכולים להשתמש, השאלה היא, מה גודל השטח ברוטו שאנחנו צריכים עבורו.

ארונות הזזה

הבחירה המועדפת היא ארונות הזזה. יש לכך כמה וכמה הסברים. לפני שאנחנו נציג אותם, חשוב לומר, שבשני המקרים, אנחנו יכולים ליהנות משלל עיצובים, שלל דוגמאות, ואין ספק ששני סוגי הארונות יכולים להוסיף הרבה מאוד לעיצוב של המקום. אך מבחינת תכנון וניצול השטח, אין ספק שארונות הזזה הם הרבה יותר אפקטיביים.

אם אנחנו בוחנים את השטח ברוטו של כל אחד מהארונות, הרי שבארונות על ציר, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את השטח שהדלת תופסת כאשר פותחים אותה. מה שאומר, שיש לא מעט שטח מבוזבז שאנחנו לא יכולים לעשות איתו שום דבר.

לעומת זאת, במקרה של ארונות הזזה, אנחנו לא צריכים לחשוב על כך, מאחר ודלתות הארון נפתחות לצד, על שטח שהארון כבר משתמש בו, ולכן אנחנו לא מבזבזים שטח לחינם ומנצלים אותו בצורה אפקטיבית.

כמו כן, צריך לומר, ארונות הזזה הם הרבה יותר בטוחים מאשר ארונות על ציר. אם יש לנו ילדים קטנים אז אנחנו יכולים פחות לחשוש שמא יקרה להם משהו לכפות הידיים או לאצבעות שלהם.

עוד נקודה לטובת ארונות הזזה, אנחנו יכולים לנצל את השטח שלו בפנים בצורה הרבה יותר אפקטיבית, במיוחד אם מדובר בארון שאיננו מגיע מובנה אלא ניתן להשתמש בקירות המבנה כחלק ממנו. אז הניצול של המקום הוא הרבה יותר נכון.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי חלונות לבתים פרטיים
כל מי שיש לו בית פרטי, יודע עד כמה קשה ומתיש לנקות את כל החלונות בבית. רוב הבתים הפרטיים מאופיינים...
קרא עוד »
אוק 09, 2017
מחפשים מאתר נזילות מקצועי?
הוא שירות שכיח בתחום האינסטלציה. אנו לא חסינים לצערנו מתקלות אינסטלציה שונות ולעתים בשל פיצוץ...
קרא עוד »
מרץ 30, 2021
שמאי מקרקעין בבת ים – מדוע זה איש מקצוע שחשוב שיהיה לצידכם בקניית דירה?
אם אתם רוצים לרכוש דירה בבת ים, הרי שאתם כבר בחרתם את מקום המגורים שלכם ואת המקום שבו תרצו לחיות כזוג...
קרא עוד »
נוב 09, 2021