האם שווה לתקן ארון?

האם שווה לתקן ארון?

כדאיות תיקון או החלפת ארון הבגדים שלכם תלוי מאוד במצב של הארון. רגע לפני שאתם קופצים למסקנות, נסו לבדוק האם תוכלו לסדר את הארון שלכם בצורה פשוטה. במידה ולא, מומלץ לכם לקרוא מאמר זה שיעשה לכם סדר בעניין.

האם שווה לתקן ארון?

לא תמיד תיקון ארון הבגדים הוא הדבר הטוב לעשות. יש ארונות שהמצב שלהם כל כך גרוע, הן מבחינת חומר העץ שכבר נשחק והתקלף, והן מבחינת סוג העץ שגם כך לא יוכל להחזיק יותר מידי שנים במצב הקיים שלו.

אם מדובר בארון חדש שנשבר לו חלק או לא הותקן כמו שצריך, וודאי מומלץ להזמין נגר כדי שיחזק אותו או יחליף חלק קטן בו, תוכלו להזמין את ולדי – תיקון ארון הזזה. אך אם מדובר גם כך בארון ישן, אנחנו ממליצים לכם להחליפו, כך שגם תקבלו ארון חזק יותר ומראה עיצובי ונעים יותר.

איזה ארון מתאים לבית שלכם

לכל אדם טעם שונה בסגנון החיים שלו. זה נוגע כמובן לכל דבר וכמובן גם לעיצוב הבית. אם כבר בית, אז שינוי הארונות שלו יכול להיות בדיור מה שאתם צריכים. ארונות מעוצבים יכולים לשפר את המראה הכולל שלו ולגרום לו להיראות בית חדש, מודרני, כפרי ומסוגנן בטעם אישי אחר.

התאמת הארון לצבעי החדר

התאמת הארונות שלכם לעיצוב החדר יכולה לעשות פלאים ולהביא רושם טוב על דיירי הבית. ארון בגדים בסגנון עיצוב החדר ובעיקר בצבעי הקירות שבו יחד עם שבירות צבע קלות, יכול להיות הדבר הכי מושלם שאפשר לשפר בו את הבית שלכם. 

עשו זאת בחכמה ונסו להתאימם באופן כזה שישלים את מראה החדר שלכם ואת העיצוב שאותו אתם כל כך רוצים שיהיה מוטבע בו.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סידור בתים וניקיון – פעם בשבוע לפחות
שמירה על סידור בתים ניקיון שבועי היא חובה לכל בית אב. בבית בו יש מספר נפשות יש להקפיד על ניקיון במטבח...
קרא עוד »
מאי 17, 2017
ביובית בכפר סבא – תטפל בביוב בצורה רצינית
אם יש בביוב שלכם סתימות רציניות שלא ניתן לטפל בהן באמצעים פשוטים של אינסלטור, יהיה צריך להזמין ביובית...
קרא עוד »
יול 08, 2021
איך לשפר את אווירת הגן באמצעות מדבקות קיר משמחות ומעוררות השראה?
לשיפור האווירה של גן ילדים באמצעות קישוטי קיר לגנים ומדבקות קיר שמחות ומעוררות השראה. רצוי מאוד לערב...
קרא עוד »
יול 05, 2023