ארונות אמבטיה – כיצד בוחרים אותן?

ארונות אמבטיה
ארונות אמבטיה

אנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של פריטי ריהוט אשר יכולים לשמש אותנו בחדרי אמבטיה, בין אם מדובר בחדר אמבטיה פרטי או עסקי, גדול או קטן. מדובר על פריטי ריהוט שיכולים לשרת אותנו לאורך זמן מבלי שאנחנו נצטרך להחליף או לשפץ אותם. 

בין פריטי הריהוט הרלוונטיים עבורנו, אנחנו יכולים למצוא גם ארונות אמבטיה בגדלים ובצורות שונות. חשוב שאנחנו נדע לבחור את הארונות הרלוונטיים עבורנו, בשביל שנוכל להשתמש בהם בצורה נכונה לאורך זמן ולא יהיה לנו צורך למצוא פתרונות אחסון אחרים או להחליף אותם בארונות שונים. 

בעיקרון, כשאנחנו ניגשים לקנות ארונות אמבטיה יש מספר נקודות שעלינו להתייחס אליהן. למשל, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את גודל חדר האמבטיה, אנחנו צריכים להתייחס לעובדה שמדובר במקום לח ורטוב, מה שיכול להשפיע על החומר של הארונות, וכן אנחנו צריכים לשאול את עצמנו כיצד נרצה לעצב את החדר ועל כן באיזה סגנון ארונות נרצה לבחור?

אילו סגנונות יכולים להתאים לנו?

ראשית, אנחנו צריכים להחליט האם נרצה עיצוב חדר אמבטיה עם ארונות שיהיו מהרצפה עד התקרה, או ארונות בגובה יותר נמוך. אנחנו יכולים למצוא ארונות בחצי גובה או פחות מכך. 

שנית, אנחנו צריכים להחליט איפה נרצה להציב את הארונות. האם נרצה להציב אותם במקום ספציפי עבורם, האם נרצה להציב את הארון מתחת לכיור או מעליו, כאשר הדלתות מכוסות במראה. 

שלישית, עלינו להחליט איך נרצה שהארונות יהיו מסודרים, האם הם יכללו מדפים, מגירות או כל דבר אחר. כל פרט יכול להשפיע על עיצוב הארון אך גם על אופי השימוש בו. 

ארבע, עלינו להחליט מאיזה חומר יהיה עשוי הארון. כאן אנחנו צריכים לקחת בחשבון, כאמור, שהארון מוצב בחדר לח ורטוב.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פינוי דירה והדברה
ירשתם דירה? גם אתם מחפשים חברה טובה לטובת פינוי הדירה? מצויין. זכרו שתמיד יש צורך בנקיון והדברה לפני...
קרא עוד »
אוק 28, 2015
משרביות בטון – איך תשלבו משרביות בעיצוב הבית
ייתכן ששמעתם את השם קודם לכן וייתכן שלראשונה אתם נחשפים למושג האדריכלי, אך אין עוררין על כך שנחשפתם...
קרא עוד »
מאי 30, 2018
פתרונות למי שצורך כמות קטנה של צ'קים
כולנו מכירים את הבעיה הזו, אנחנו משתמשים לרוב בכרטיסי אשראי, אך ישנם מקרים מסוימים שבהם אנו צריכים...
קרא עוד »
ינו 14, 2020