פתרונות איטום בבתי קרקע

פתרונות איטום

בתים אשר צמודי קרקע הם כאלה אשר שונים מבחינת אופן התחזוקה שהם מצריכים בכל שנה מחדש, מבניינים שהם עשויים קומות קומות לגובה רב. מה כבר יכול להיות שונה? בית קרקע הוא כזה אשר צמוד אל הקרקע, וכל מה שקורה מסביב לבית ובתוכו, יכול להיות תוצאה של תחזוקה או בנייה לא נכונה.

מה יכולים לעשות על מנת לשמור על מבנה שכזה אטום ושמור מפני חדירה של מי גשמים שלא רק יכולים לחדור דרך הגג של הבית, אלא יכולים לחלחל אל הקרקע ולהמשיך את התשתיות של הבית משם? עברו על פני הפתרונות החשובים הבאים כדי לחיות בבית אטום ונעים למחיה.

>>> חייגו כבר עכשיו לחברת א.ג.ם http://itum5.co.il

איטום של הקירות

כאמור, מכיוון שהבית הוא מבנה אשר צמוד ישירות אל הקרקע בה הוא עומד, אם לא נעשות פעולות נכונות של איטום הקרות עצמם, המים יכולים די בקלות לחלחל אל הקרקע ולהמשיך בדרכם אל כל קיר וקרי אשר נמצא בדרכם.

התוצאה תהיה בדמות של קירות בעלי עובש וסימנים מאוד ברורים של רטיבות עליהם. הקירות אשר מועדים לפורענות הם כאלה שעוטפים את הבית, משמע, יש לעשות איטום נכון של הקירות החיצוניים של הבית כדי שלא להיתקל במקרים של רטיבות שיכולים להרוס את הקירות ללא טיפול מהיר ויעיל בבעיה.

פתרונות איטום

איטום של מרפסות

כאשר יש מרפסת אשר צמודה אל הבית הכל טוב ונחמד, יכולים לארח חברים שם ולשבת ברוגע לאחר יום של עבודה עם קפה ועוגה. אבל, בשל היות המרפסות כולן חשופות בצורה הבסיסית שלהן וללא כל גג מעליהן, הן גם חשופות אל גשמים של החורף עצמם. הטיפות אשר מטפטפות שוב ושוב על הרצפה יכולות להיות כאלה אשר נקוות ללא ניקוז נכון ומחלחלות אל הרצפה ללא איטום נכון של הרצפה.

התוצאה תהיה בצורה של רטיבות לא מוסברת בתקרה מתחת לאותה מרפסת. טיפול מהיר הוא הכרחי ולאחר זיהוי של אזור הרטיבות יש ולנקוט בשיטה הנדרשת של האיטום כדי לשים סוף אל הבעיה.

איטום של הגגות

הגג הוא האזור שהכי חשוף אל גשמי החורף, ולכן זה חשוב לבצע איטום נכון של הגג כדי שלא יתאספו ויחלחלו עליו מים שרק גורמים להרס של יסודות הבניין.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הצעות נישואין בבית – להפתיע את האישה במגרש הביתי שלה
הזוגיות שלכם נמשכת כבר מספר שנים, והמהלך המבוקש שאתה רוצה לעשות בשלב זה הוא לכרוע ברך ולהציע נישואין...
קרא עוד »
ספט 07, 2022
רמקולים שקועים – פתרון אסתטי ונוח
יש את הכוח הזה לחבר ולהניע למחשבה הנכונה, ולשם כך צריכים כמה רמקולים איכותיים שדרכם המוזיקה תצא החוצה...
קרא עוד »
אוק 20, 2021
הדמיה אדריכלית – כשהטכנולוגיה הופכת למציאות
הדמיה אדריכלית הינה תחום חדש ופורץ דרך בעולם האדרכילות, תחום המביא לידי ביטוי שלל נושאים המשתלבים...
קרא עוד »
ינו 29, 2017