תיקון גג – איך יודעים שעושים עבודה טובה?

תיקון גג

תיקון הגג, עשוי להיות הדבר הכי פשוט שיש. יש להיערך לכך בהתאם עם איש מקצוע שמוסמך לכך ומכיר את כל אופני העבודה בגגות. אז כיצד לעשות את זה בצורה הטובה ביותר ומהם הדרכים לטפל בגג במקצועיות? נברר במאמר זה.

קראו על איטום ביריעות ביטומניות באתר איטום ישיר

תיקון גג – איך יודעים שעושים עבודה טובה?

אם יש לכם כתמי מים המשתרעים על פני תקרות או נוזלים בקירות, הסיבה היא ככל הנראה גג דולף. כדי לעשות את זה בצורה הטובה ביותר, חשוב להיעזר באיש מקצוע, כזה שמכיר את העבודה ויודע לתקן גגות בצורה מקצועית.

איך לעקוב אחר דליפת מים מהגג?

מעקב אחר הדליפה הוא החלק הקשה; תיקון נזילות הגג לרוב הוא די קל. אנו נראה לכם כמה טריקים פשוטים, למציאת ותיקון רוב הסוגים הנפוצים של גגות דולפים. 

אבל אם אתם גרים בחגורת השלג ובחורף יש לכם נזילות רק בימים חמים או שטופי שמש, כנראה שיש לכם סכרי קרח. כל זאת נכון אם אתם גרים באזור מושלג. במקרה כזה, לא נעבור לתיקון דליפות הגג אלא נעשה שיפוץ יסודי. 

גג דולף – כיצד יש לטפל בו?

אם יש לכם גג דולף, כדאי שתתקנו אותו מייד, גם אם זה לא יפריע לכם במיוחד או שתשיגו גג חדש בשנה הבאה. אפילו לאורך זמן קצר, נזילות קטנות יכולות להוביל לבעיות גדולות, כמו עובש, מסגור נרקוד ונדוד, בידוד הרוס ותקרות פגומות. 

הדליפה המהבהבת שגרמה לחשבון תיקון יקר, ניכרים מכתמי התקרה במשך למעלה משנתיים. אם בעל הבית היה מתמודד עם זה מייד, הנזק והתיקונים שלאחר מכן היו מזעריים. לכן חשוב מאוד להביא איש מקצוע בהקדם האפשרי.

>הכירו גם שירותי סיוד גגות

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דק איפאה – כל מה שצריך לדעת
דק איפאה הוא משטח מעץ אשר מותקן במקום רצפה או מעל ריצוף, הוא מתאים לשימוש גינות, מרפסות, מרפסות גג,...
קרא עוד »
ינו 07, 2016
עץ או למינציה – איך נבחר את הפרקט המתאים?
בחירה של פתרונות ריצוף מתבצעת רק אחרי הגדרה של מטרות וצרכים. יחד עם זאת, ההתאמה דורשת גם בדיקה יסודית...
קרא עוד »
ספט 01, 2015
מטבחי יוקרה בשילוב אדריכלים ומעצבי פנים מובילים בתחום
מטבח יוקרתי סמגל מטבחים מתכננים להיכנס לבית חדש? אי אפשר לתכנן מעבר שכזה בלי לחשוב על עיצוב המטבח...
קרא עוד »
מאי 10, 2021