חידוש מבנים – א- ב של התהליך

חידוש מבנים

בשנים האחרונות המדינה אפשרה ללא מעט בניינים ישנים לעבור שינויים משמעותיים במטרה להצליח לחזק איתם לקראת רעידות אדמה. תוכנית זו טשר נקראת תמ"א 38 החלה כבר לפני שנים ארוכות אך בפועל לא מספיק בניינים ישנים עברו שינוי בטיחותי וחיוני במיוחד. על כן במידה וגם אתם גרים בבניינים ישנים חשוב להבין כי חידוש וחיזוק המבנים שלכם חיוני במיוחד ויכול להשפיע בקשר ישיר על עמידות הבניין במקרה הצורך.

חידוש מבנים ללא צורך בהריסות

ניתן כיום לחדש את הבניין באופן פרטי לחלוטין בעזרת הסכמת כלל דיירי הבניין. חיזוק וחידוש הבניין אינו כולל הריסות כמעט בכלל. כל מה שעושים זה חיזוקים חיצוניים בלבד (קראו בהרחבה כאן) מה שאומר כי על פי רוב תוכלו להמשיך להתגורר בבניין כמעט ללא מפרע. לא מעט אנשים נשארים לגור בדירתם במהלך תקופת השיפוצים בשל העובדה הפשוטה כי הם נעשים מבחינה חיצונית בלבד.

חידוש יעיל הן מבחינת יציבות הבניין והן מבחינת נראותו החיצונית

אז בשלב הראשון של חידוש וחיזוק הבניין שלכם, הקבלן צריך להעמיק ולחזק את יסודות הבניין. על פי רוב בתוכניות אלה, הקבלנים משפצים ובונים עוד מספר קומות נוספות על הבניינים השונים אותם הם משפצים ומחזקים. הדירות הנוספות בבניין נמכרות על ידי הקבלנים וזהו בעצם הרווח שלהם מכל עבודת השיפוץ.

הליך פרטי ומהיר במיוחד

אך במידה ותבחרו לעבור תהליך זה באופן פרטני לחלוטין, לא יוסיפו דירות נוספות על הבניינים שלכם אלא תאלצי לשלם על כל הליך השיפוץ. חשוב לדעת לבחור נכון חברה מספיק מקצועית ומיומנת בתחום כי כיום ישנן חברות אשר מתיימרות לתת שירות מקצועי ואמין אך חוסר המקצועיות שלהן עלול לגרום לשלל תקלות. על כן קיימת חשיבות רבה לבחירה נכונה של החברה המקצועית והאמינה ביותר.

שילובו של מהנדס מקצועי

אז מעבר לחיזוק התשתיות של הבניין שלכם, חברה מספיק מקצועית תדע שעליה לחזק את כל הבניין בנקודות אסטרטגיית והנדסיות. בדיקה מעמיקה של נקודות אלה צריכה להיעשות על ידי מהנדס מקצועי אשר ידע בדיוק היכן קיימת חשיבות רבה לחזק יתר על המידה את הבניין שלכם.

הקליקו למידע חשוב https://reshef-group.co.il/concrete-restoration-blog/

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התאמת כורסא נפתחת לעיצוב הבית
הכורסא היא רהיט עיקרי שניתן להשתמש בו בדרכים רבות ושונות. במקרה זה נתאים אותו לעיצוב הבית. כורסא...
קרא עוד »
מרץ 18, 2023
לשפר את הבית שלך עם אביזרים לעיצוב הבית
עם כל כך הרבה אפשרויות שונות של אביזרים לעיצוב הבית, זה יכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל. דרך אחת...
קרא עוד »
ינו 24, 2023
בחירת האדריכל המקצועי הנכון: שיקולי מפתח
כאשר יוצאים לכל פרויקט בנייה או שיפוץ, בחירת אדריכל מקצועי היא החלטה מרכזית. הבחירה שלך לא רק תשפיע על...
קרא עוד »
אפר 14, 2024