שיפוץ חדרי אמבטיה

חדר הרחצה שלנו, הפך להיות חדר מעוצב ואינטימי לפינוקים היום יומיים שלנו. ניתן למצוא מן מיני ספא והרבה שכלולים הרבה מעבר לחדר הרחצה שהכרנו עד לפני כעשור. זו הסיבה כי שיפוץ חדרי אמבטיה עשוי להיות מורכב יותר, הן מבחינת השכלול של האלמנטים השונים והן מהבחינה העיצובית שלו. תוכלו למצוא מגוון רב של עיצובים לחדר האמבט וסגנונות רבים, כך שתתאימו את הסגנון והאווירה הרצויה לכם לחלל הכי אינטימי שלכם בבית. אם מאסתם בקרמיקה ישנה שכבר מתפוררת, הקירות כבר מתקלפים בגלל הרטיבות שנמצאת בחדר הרחצה שלכם או שהעיצוב הוא ישן לטעמכם, זה הזמן להיחשף לעיצוב חדש שישדרג לכם את חדר הרחצה ויגרום להעלאת ערך הנכס.

כדאי כי תשקיעו מחשבה ותתחילו לראות את האלמנטים החשובים לכם בחדר האמבט, תבררו מחירים ואז תדעו מה התקציב שדרוש לכם לעריכת שיפוץ חדרי אמבטיה. בבתים רבים ישנם שניים או שלושה חדרי רחצה ותוכלו כבר לבצע שיפוץ בשלושתם או בשניהם, מה שיחסוך לכם בניקיון כאשר השיפוץ יהיה בפעם אחת ולא בכמה פעמים ובתקופות שונות.

הרבה יותר מגוון של חומרי גלם לחדר האמבט

אם פעם נהגו לחפות את כל חדר הרחצה באריחי קרמיקה, היום העיצוב הינו שונה ותוכלו לראות חומרי גלם כגון: גרניט פורצלן, שיש קוריאן ומשטחים שונים ומרהיבים לאזור הכיור בחדר הרחצה שלכם. אם בעבר היו מחפים את כל הקירות של חדר האמבט, היום רואים כי שיפוץ חדרי אמבט השתנה ורק באזורים כגון מקלחון או אמבטיה ניתן לראות חיפוי שכבר מיוצר מחומרי גלם שונים ומרהיבים שהם לא בהכרח קרמיקה.modern-minimalist-bathroom-3115450__3401

פרקטים גם בחדרי האמבט

גם הפרקט נכנס לתמונה כאשר עורכים שיפוץ חדרי אמבט היות והוא מיוחד ומיוצר נגד רטיבות, כך שמי שמעוניין בשיפוץ מיוחד ובאווירה חמה, כגון חדר אמבטיה בעיצוב כפרי, יוכל בהחלט לעשות זאת, ע"י התקנת פרקט ברצפה ואלמנטים עיצוביים מעץ כגון ארונות האמבטיה שיקנו אווירה מיוחדת בסגנון וינטג'. כדאי כי תבקשו לראות עבודות של שיפוצניקים או של קבלני שיפוצים, שכבר ערכו סוג עבודה זה, על מנת שיהיה לכם הרושם הנכון.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בריכות פיברגלס מידות
להתקין בריכה על גג הבית, בגינה או בחצר זה חלום של רבים מאתנו. לכן, אם גם אתם התחלתם להתעניין היום בנושא...
קרא עוד »
מרץ 27, 2022
למה לקנות בית רק עם ייעוץ משכנתא מקצועית?
במילה אחת: כסף. בשתי מילים – הרבה כסף. ייעוץ משכנתא הוא ככל הנראה המוצר הנותן ללקוחותיו את יחס...
קרא עוד »
אוק 30, 2018
קונסטרוקציה פלדה
תחום הבניה הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. ניתן לראות בכל עיר מרכזית כיצד מוקמים במהירות הבזק...
קרא עוד »
פבר 09, 2020