למה חשוב לעשות פוליש בבית

פוליש בבית

בכל בית היא קיימת, רצפה שעליה דורכים בצורה נוחה שיכולה להגיע בכל מיני חומרים כאשר יש אנשים אשר בוחרים להתקין רצפה מאריחי פורצלן ויש כאלה שאוהבים להתקין על הרצפה פרקט לתחושה יותר חמימה. במידה והבחירה היא של רצפה ללא כל חיפוי נוסף מעליה, זה חשוב מאוד להשקיע עם פעולה חוזרת של ניקיון כדי שזו תהיה יפה ומסבירת פנים לכל אדם. הדרך הכי טובה לשמור על הרצפה היא על ידי פעולה של פוליש, לצד פעולת ניקיון מסורתית קבועה.

פוליש בבית

לכלוך שמתחבא בחריצים

לא הרבה אנשים מבינים את העובדה הזו, אבל ארחי רצפה מכל סוג הם גם כאלה אשר יכולים די בקלות להצטבר עליהם עם הזמן שכבות של לכלוך שאותם אי אפשר להסיר עם ניקיון "רגיל". מדוע? כי הלכלוך הזה מצטבר לו בחריצים מאוד קטנים של האריחים ומשתקעים להם שם עד אשר יבוצע ניקיון בסיוע של מכשיר פוליש מקצועי שבעוצמה רבה מסיר את כל הלכלוך הזה ומשאיר אריחים נקיים להפליא.

ציפוי ששומר על האריחים

עם הזמן האריחים של הרצפה באופן די טבעי נשחקים. אם בשל כל האנשים אשר הולכים הלוך ושוב עליהם עם כל מיני סוגים של עקבים, אם בשל סחיבה של רהיטים כבדים ואם בשל שימוש בחומרי ניקיון חזקים מידי. כל אלה הורסים את הציפוי הטבעי של האבנים ומורידים את הברק האופייני לאריחים חדשים. ביצוע של פוליש מחזיר את שכבת הציפוי היפה הזו ושומר על האריחים הללו לעוד כמה שנים.

חידוש של רצפה ישנה

יש אנשים שיש להם אריחי רצפה שקיימים כמה וכמה שנים ויש אחרים שאצלם האריחים הללו קיימים כבר עשרות של שנים. בתים שבהם ישנה רצפה ישנה הם לא כאלה אשר בהכרח חייבים לעשות בהם הסרה של הריצוף הזה והתקנה של ריצוף חדש, אלא יכולים לפנות אל חברת פוליש  מקצועית שיודעת כיצד ליצור הברקה וניקיון עבור מראה שנראה חדש לחלוטין. בשיטה זו גם חוסכים הרבה מאוד כסף וגם את כאב הראש של שיפוץ לא נוח לעוד כמה שנים.

מעוניינים בשירות פוליש לבית? הכנסו לאתר של חברת קלין פוליש.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מפיצי ריח יוקרתיים לבתי מלון ומכוני ספא
מפזר הוא מכשיר שמפיץ ניחוח לאוויר שמסביב. זה יכול להיות חפץ קטן ודקורטיבי שיושב על שולחן או משטח, או...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022
תקרות אקוסטיות – הפחתת רעשים, פרקטיות ועיצוב
מגורים בבניין מגורים יכול להיות עם מגוון חסרונות ויתרונות לאנשים שבוחרים לרכוש בית במקום כזה. מצד...
קרא עוד »
יונ 22, 2019
מעצב פנים בחיפה – אלמנטים שקשורים לעיצוב
  כשאנחנו מעצבים את הבית או את המשרד, אנחנו צריכים לקחת בחשבון, שמדובר בהרבה יותר מאשר בחירת מעצב...
קרא עוד »
אוג 31, 2017