מה עושים שיש לחץ מים נמוך?

לחץ מים נמוך

זרזיף המים שיוצא מהברז – כולנו מכירים אותו. אותו זרם מים חלש ומרגיז, שעמו אנו שוטפים את הכלים, אמורים להתקלח, צריכים לנקות את הבית או להשקות את העציצים.

מים הם מקור החיים, ויש לחסוך בשימוש בהם למען הסביבה, אבל בכל הנוגע להתנהלות בחיי היום יום, ולאיכות החיים שלנו, אנו רוצים ליהנות מלחץ מים גבוה ולא זרזיף מעיק ומעצבן שנוצר עקב לחץ מים נמוך. אז מה עושים שיש לחץ מים נמוך? יש פתרון!

בדיקת הצנרות במקום המגורים

כדי להבין מדוע יש לחץ מים נמוך, בין אם אתם מתגוררים בבניין מגורים או בית פרטי, חשוב לבדוק את הצנרות במבנה. סיבות שונות ללחץ מים נמוך יכול לקרות מצנרת שאינה תקינה. במידע נוסף באתר של ברזילי לאינסטלציה.

בבדיקה אותה יעשה איש מקצוע הוא יוודא כי אין סתימה בצנרות, יבדוק כיצד מגבירים את לחץ המים, האם ישנם כלים סניטריים שאינם תקינים הגורמים ללחץ מים נמוך, או האם ישנה בעיה בביוב.

אותו איש מקצוע יפתור את הבעיה, וחשוב לערב את וועד הבית ושאר השכנים בבעיית לחץ מים נמוך, משום אחריות ועד הבית לפתור את הנושא, ואם ישנה בעיה של לחץ מים נמוך בבניין, מן הסתם ישנם עוד דיירים שסובלים מעניין זה.

בדיקת חדרי משאבות

במקרים רבים בעיות לחץ המים אינן נובעות דווקא מהצנרת, אלא מחדרי המשאבות בבניין, ולכן יש לזמן חברה המתמחה בבדיקת חדרי משאבות. חברה מסוג זה תגיע ותבצע מספר בדיקות כדי להבין מדוע לחץ המים נמוך ותפתור את הבעיה על ידי נקיטת מספר פעולות:

טיפול ושיפוץ חדר המשאבות בבניין הכוללות עבודות צנרת והחלפת ברזים שונים ביניהם גם ברזים חשמליים.

טיפול והחלפה של מכלים הידרופיליים, מצופים חשמליים וכלים סניטריים, וטיפול במשאבות הבניין והגברת הלחץ בבניין תוך שיפוץ והחלפת משאבות המים במידה ומתעורר צורך.

כיצד בוחרים חברה טובה לטיפול בחדרי משאבות וטיפול בלחץ מים נמוך?

בבחירת חברה לתיקון לחץ מים, חשוב לבחור חברה אמינה וותיקה המתמחה באחזקת חדרי משאבות, וטיפול בבעיות לחצי מים.

חברה מסוג זה, תשלח אליכם איש מקצוע מיומן שיבדוק את חדר המשאבות בבניין, יבדוק מדוע אין לחץ מים טוב, האם ישנם רעשים בצנרת או במשאבות, יוכל לטפל גם במידת הצורך במערכת כיבוי אש, יתמחה בכל סוגי המשאבות, ויוכל להציע שיפוץ והחלפת משאבות בעת הצורך.

עוד יבדוק בעל המקצוע בטעם החברה, כי לוחות הפיקוד בחדר המשאבות תקינים, ויבצע את התפקיד מול וועד הבית או מולכם בשקיפות מוחלטת עד להתאמת לחץ המים למים ראויים לרחצה ומחיה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שנה את החלל שלך עם חיפוי קיר אלגנטי
חיפוי קירות הוא מחליף משחק בתחום עיצוב הפנים, ומציע גישה פשוטה אך מתוחכמת להחדיר לחלל שלך אווירה...
קרא עוד »
מרץ 05, 2024
תאורה סולארית לגינה
תאורה סולארית לגינה היא דרך מצוינת להכניס את הטבע לגינה ולחסוך קצת כסף בחשמל. אורות סולאריים הם דרך...
קרא עוד »
נוב 27, 2022
ארונות אמבטיה – מה כדאי לדעת לפני רכישה?
ארונות אמבטיה הם מוצר הכרחי בחדר האמבטיה כדי לאחסן בהם מגבות, מלאי של סבונים ומוצרי קוסמטיקה...
קרא עוד »
פבר 08, 2021