איך מנקים שטיח מקיר לקיר בבית

שטיח מקיר לקיר
שטיח מקיר לקיר

חברת סהרה לשירותכם- למען השטיחים שלכם

 איך לנקות שטיחים לבד?

העיצוב של הבית  שלכם אומר עליכם הרבה, בטח שתרצו להתעורר בבוקר אל שטיח מקיר לקיר שרגליכם לא יתקררו מהרצפה הקרירה. על מנת שהשטיח מקיר לקיר יאריך ימים, חשוב לשמור על איכות המוצרים נקיים על מנת לשמור על היגיינה שלכם, וכן לשמור על מראה נקי ואסטתי. כך שהשטיחים שלנו מקיר לקיר ישארו ברמה גבוהה, בעקבות תחזוקה מלאה ונכונה. אנו ניתן לכם עצות טובות וטיפים מנצחים למענה על השאלה איך לנקות שטיחים מקיר לקיר בצורה הטובה והאיכותית ביותר. 

לשגרה – שואב אבק, פעם עד פעמיים בשבוע לפי הצורך ומתאים גם עבור מבחר שטיחים לסלון

לטיפולים פעם בחצי שנה לפחות- טיפול עמוק כמפורט בהמשך.

.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר- לא רק שואב אבק, אלא ניקוי עמוק

לתחזוקה שוטפת עדיף להשתמש אחת לשבוע או פעמיים לשבוע בשואב אבק רובוטי או ידני לנוחיותכם. אך אחת לתקופה יש לעשות ניקוי עמוק של השטיח.

הוראות לניקוי שטיחים מקיר לקיר

תחילה תוכלו להשתמש בתרסיס מקדים אשר ייעודי להמסת והסרת כתמים מהשטיח. יש להשתמש בחומרים התרסייסיים לפי הוראות היצרן בלבד מבחינת כמויות החומר, מרחק הריסוס מהשטיח ועוד …

ישנה מכונה מיוחדת אשר אתם יכולים לשכור או להשכיר שירותיו של אדם המתמחה בתחום ניקיון השטיחים. מכונה זו משתמשת בחומר ייחודי לניקוי ייסודי ובסיסי של השטיח מיסודו. כמובן שאת הניקוי הנ"ל מבצעים לאחר ניקוי ייסודי של השטיח באמצעות שואב אבק איכותי ועוצמתי, כמו כן לאחר שהשטיח עירום מכל רהיט כזה או אחר. כמובן שחשוב שהשאיבה המקדימה תהיה איכותית ולא ישארו שום חפצים קטנים כגדולים על גבי השטיח.

לאחר הטיפול במכונה, עם החומר הייעודי, שאבו אותו שוב באמצעות שואב אבק איכותי וייעודי לכך. בסופו של תהליך זה, תנו לשטיח את הזמן שלו על מנת שיוכל להתייבש לחלוטין, בצורה מלאה. עדיף שתתנו לו להתייבש בצורה מלאה מחוץ לתחומם של ילדים קטנים וחיות מחמד על מנת שלא ידרכו עליו בטעות ויעשו סימנים על עקבות סוליות.

קראו גם על: שטיחים לחדרי ילדים מבית סהרה

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד נדע לבחור חברת הובלות מתאימה?
הרגע שאנו עומדים בפני מעבר דירה, הוא רגע משמעותי, שחשוב לתת לו מספיק תשומת לב. אנחנו בודקים אותו לפי...
קרא עוד »
יול 30, 2018
ביטוח שיפוץ דירה – מה חשוב לוודא לפני שמתחילים פרויקט שיפוץ בבית
שיפוץ דירה הוא לא דבר פשוט כידוע. לא משנה אם מדובר בשיפוץ קטן או גדול, שיפוץ קצר או ממושך, מדובר בסופו...
קרא עוד »
אוק 06, 2019
החלפת צילינדר
עברתם דירה?....בשעה טובה! עכשיו אחרי שאנשי המקצוע סיימו לעבוד פחות או יותר, נותר לכם לעשות דבר אחרון אבל...
קרא עוד »
מרץ 28, 2018