פוליש לרצפה לאחר צביעת דירה

נקיון למשרדים

המראה של הרצפה משפיע מאוד על האופן שבו נראה החלל כולו- בית, דירה, משרד או כל חלל אחר המשמש לצורך מגורים או לצרכים עסקיים. כאשר הרצפה בלויה, דהויה, מלוכלכת מצבע או מוכתמת, הדבר יוצר תחושה של חוסר ניקיון והמקום נראה מוזנח ומיושן. על מנת שתוכלו ליהנות מרצפה במראה נקי, מבריק וחדיש לאורך זמן, מומלץ להזמין שירות של פוליש מקצועי.

מדוע נוצר הצורך בפוליש לרצפה

למרצפות מכל סוג יש נטייה להתבלות עם השנים. גם כאשר מנסים לשמור על הרצפה מלכלוך ושוטפים אותה לעיתים קרובות, עדין קיים תהליך טבעי של התבלות. בנוסף שימוש בחומרי ניקוי מסוימים יכולים דווקא לעשות נזק לרצפה, אשר תהליך של פוליש יכול לתקן. סיבה נוספת היא שריטות וסדקים הנוצרים מהזזת רהיטים על גבי הרצפה. בעזרת פוליש ניתן לחדש את מראה הרצפה ולהעלים את הנזק שנוצר. חומרי הפוליש השונים גם מחדשים את הרצפה וגם מגנים עליה מנזקים ושחיקה עתידית.

סוגים של פוליש

קיימים כמה סוגים של פוליש לרצפות, אשר מיועדים לסוגים שונים של מרצפות ולצרכים שונים כגון ניקיון שאריות צבע. סוגים מסוימים מתאימים יותר לרצפות במקומות המשמשים לצרכי מגורים פרטיים ואחרים מיועדים יותר לשטחים ציבוריים.

  • פוליש ווקס – סוג פוליש זה הוא הנפוץ והמוכר ביותר. בפעולת הפוליש מתבצעת מריחה של שעווה על גבי הרצפה, וכך נוצר מראה חדשי, נקי ומבריק.
  • פוליש קריסטל – פוליש קריסטל הוא סוג פוליש המותיר את הרצפה מבריקה ונוצצת בסיומו. תהליך השימוש בפוליש מסוג זה כולל החדרה של חומר פוליש לרצפה, והברקתה באמצעות מכשור מקצועי. הרצפה הופכת לחדישה ומבריקה, מבלי שתהיה מחליקה. פוליש זה מתאים למרבית סוגי המרצפות.
  • פוליש אקרילי – הפוליש האקרילי הוא בעל תכונה מיוחדת, השונה מכל סוג הברקה אחר, והיא יכולתו לבידוד ומניעת הולכה של חשמל. לאור תכונה זו, נהוג להשתמש בפוליש האקרילי בעיקר בחדרי חשמל, חדרי בקרה או מפעלים.

ביצוע ליטוש של הרצפה כתהליך מקדים לפוליש

להשגת תוצאה באיכות מיטבית, מומלץ לבצע פוליש בתום תהליך של ליטוש. ליטוש הרצפה נעשה במטרה ליישר מרצפות שזזו עם הזמן ממקומן, לתקן סדקים, לנקות את הלכלוך שהצטבר במרווחים בין המרצפות ועוד. הליטוש נעשה בעזרת מכשור מקצועי ודורש מיומנות, ולכן מומלץ לפנות לחברה המתמחה בנושא ולא לנסות לבצע תהליך זה באופן עצמאי.

פוליש מקצועי

קיימת חשיבות בפניה לחברה מקצועית לצורך ביצוע הפוליש. ראשית בחירת סוג הפוליש בהתאם לסוג הרצפות מהותית. שימוש לא נכון בפוליש עשוי לגרום נזק לרצפות, ואנשי המקצוע יוכלו להגיע ולבדוק מה סוג הפוליש המתאים לרצפה שלכם. בנוסף תהליך הפוליש דורש מיומנות, אשר חברות שעוסקות בכך באופן מקצועי יוכלו לספק לכם ללא קושי. תהליך מקצועי של פוליש יבטיח לכם רצפה נקיה מבריקה שתראה חדישה לחלוטין, ותשמר כך לאורך זמן.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיווך בהרצליה – האם זה עדיין רלוונטי
אחת השאלות שלא מעט אנשים שעוסקים בתחום הנדל"ן בכלל והתיווך בפרט שואלים את עצמם היא, האם יש עדיין...
קרא עוד »
אפר 05, 2018
כללים מרכזיים לבחירת תצלומים שגורמים לבית לזרוח
האומנות והמדע של בחירת התמונות הנכונות באתר טראוזי + טוש להצגת בית חורגים מעבר לאסתטיקה בלבד או צילום...
קרא עוד »
ספט 28, 2023
סוגי דלתות פנים שכדאי להכיר
ניתן לראות כי שוק דלתות הפנים של היום הנו גדול מתמיד. זוהי הסיבה בגינה כל אחד מכם אשר יהיה מעוניין בכך...
קרא עוד »
אפר 13, 2017