נטרול ריחות של שתן

נטרול ריחות של שתן
נטרול ריחות של שתן

רוב האנשים נהנים מנוכחותם של בעלי חיים בבית, הם מוסיפים אווירה נעימה ונינוחה יותר ומפיגים לא פעם את תחושת הבדידות. אנשים רבים מאמינים בכוח של החתולים להרגיע את הגוף ואת הנפש וביכולת של הכלבים להפוך כל אדם למאושר יותר. כל בעל חיית מחמד מכיר את היתרונות של לגדל כלבים או חתולים, אך חשוב לזכור כי לא הכול נראה וורוד על ההתחלה. ישנם לא מעט אנשים שסובלים במשך חודשים ארוכים מריחות קשים של שתן, כאשר הגור החדש שהם אימצו נמצא בתהליך של גמילה. חודשים אלו עלולים להיות מתסכלים במיוחד, היות וכמעט כל יום הכלב משאיר לכם הפתעה קטנה בדמות שלולית צהבהבה שמדיפה ריחות חריפים בכל הבית. אך חשוב לזכור כי אין שום צורך לכעוס על הכלב או להתחיל לחשוב שכל הסיפור הזה לא בשבילכם, רק בגלל שמדובר על תהליך שלוקח זמן. במקום זה, מומלץ ללמוד על דרכים לצורך נטרול ריחות של שתן של כלבים וממקורות אחרים, במטרה להקל על חייכם ולשפר את איכות החיים.

נטרול ריחות של שתן – כיצד לעשות זאת נכון?

כדאי לזכור כי ריחות חריפים של שתן נוצרים כאשר לא מספיקים לנקות בזמן את ההפתעה שהכלב השאיר לנו. במידה ומספיקים לנקות מהר, הריחות לא נספגים במרצפות או בשטיח, דבר שמקל מאוד על העניין. אך במידה והכלב נשאר לבד בבית ואתם חוזרים כעבור 8 – 9 שעות לכמה שלוליות שכבר נספגו היטב בחריצי הבלטות או לחילופין בבד של הספה, כדאי להשתמש בתכשיר ייעודי לצורך נטרול ריחות של שתן. ניתן כמובן להשתמש בחומרי ניקוי שונים, אך חשוב לזכור כי לא פעם היעילות שלהם במיגור הריח החריף נמוכה למדי, כמו כן, הם עלולים להשאיר סימנים וכתמים על הספה או השטיח. לעומת זאת, תכשיר ייעודי שנועד בדיוק עבור המטרה הזאת, יהיה הרבה יותר יעיל ולא ישאיר אתכם עם כתמים שלא נעלמים. אין צורך לקרצף או לשפשף את המקום, אלא מספיק לרסס ולתת לחומרים להיספג. תכשירים ברמה גבוהה יכילו אנזימים אורגניים אשר נקשרים לשתן ומשנים את המבנה הכימי שלו, דבר שמונע את מטרד הריח.

קראו גם על ריח של שתן בשירותי בית ספר

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספות יוקרה
ספה היא רהיט שניתן להשתמש בו בדרכים שונות. יש אנשים שמעדיפים לשבת על הספות שלהם, יש כאלה שאוהבים שיש...
קרא עוד »
יונ 27, 2022
האם שירותי נוטריון נחוצים לעסקאות נדל"ן?
בכדי להשלים עסקאות נדל"ן כמו גם לוודא כי התהליך מתבצע באופן חוקי, נדרש סיוע מצד נוטריון. כיצד מתבצע...
קרא עוד »
יול 28, 2020
מה הם חוקי ועד הבית שכל אחד צריך להכיר?
החיים בבית משותף דורשים מכל הדיירים למצוא את האיזון העדין וליצור הרמוניה לטובת תנאי שכנות טובה. כדי...
קרא עוד »
אפר 13, 2021