בחירת קבלן איטום – הכיצד?

איטום גגות הוא צעד משמעותי מאוד בכל מבנה, משום שהוא זה שאחראי על בידוד הבית מפני חום וקור, והוא גם זה שימנע הפתעות לא נעימות בחורף, שהרי הגשם עשוי להביא עמו לא רק ברכה – אלא גם נזילות.

אם כן, בחירתו של קבלן איטום היא חשובה ביותר, מה שאומר שיש לבחור קבלן מקצועי בזהירות רבה, כדי שיגיע לביתנו האדם נכון והטוב ביותר, שיגן עלינו גם בחורף וגם בקיץ. אם החלטתם שאתם מוכנים למהלך ההכרחי הזה ואתם צריכים לבחור קבלן איטום מתאים, זה הזמן להיכנס לאינטרנט, להתקשר לחברים ולהתחיל לקבל המלצות שיעזרו לכם לפצוח במחקר השוק שלכם, מחקר שבסופו יהיו בידיכם הצעות מחיר מקבלני איטום מקצועיים ואיכותיים, כך שכל שיישאר לכם לעשות הוא פשוט לבחור את ההצעה הטובה והמתאימה לכם ואת הקבלן המקצועי ביותר שיטפל בבעיות הנזילות ויחזיר את החיים בבית למסלולם.

מישהו לסמוך עליו

אולי זה מיותר לציין אבל חשוב להדגיש שוב שקבלן איטום חייב להיות גורם אמין שאתם יכולים בהחלט לסמוך עליו ועל איכות עבודתו. מי שמוגדר כ"חאפר" ככל הנראה ישתמש בחומרי גלם שאינם מתאימים, כך שגם אם נקבל מחיר זול נשלם מחיר יקר בחורף כשהנזילות תשתלט על קירות הבית, ובקיץ כשהחום יגבר על המזגן, או כשכל רעש קטן שבוקע מהרחוב יישמע בבירור בתוך הבית עצמו. וודאו שאתם בוחרים קבלן איטום מנוסה, שמשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר וידאג לספק לכם בית מבודד מרעשים ומנזקי מזג האוויר. זוהי לא הגזמה לומר שגג אטום הוא חלק מהותי מאיכות החיים שלכם, ואם אתם מעוניינים באיכות חיים גבוהה ובבית נטול נזילות ורעשים חיצוניים, הרי שאתם זקוקים לקבלן איטום שיעניק לכם שירות ברמה גבוהה וללא פשרות, כמו שמגיע לכם.

תהליך האיטום

איך בדיוק זה עובד? ובכן, קבלן איטום ידאג לאיטום הגג בשלושה שלבים עיקריים. ראשית הוא ישתמש בקצץ בצד החיצוני של המבנה, כדי למנוע מנוזלים ורטיבות לחדור פנימה, בעיקר בחודשי החורף הגשומים. בשלב הבא יבצע הקבלן תיקונים פנימיים באמצעות חומרים שמטרתם לתקן את הצבע הרטוב והמקולף וכן ליישר את הקיר ולהחזירו לצורתו המקורית והתקינה. לבסוף תתבצע צביעה מחודשת של הקירות, אלה שעד עתה סבלו מהנזילות באופן משמעותי וכעת יכולים סופסוף לחזור למראה הנקי והמסודר שלהם. רק באמצעות השלבים הללו תוכלו ליהנות מבית מתוקתק כל השנה, גם בחורף, בימים הסוערים ביותר.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איטום קירות מבנים – האם אפשר לעשות את זה לבד?
אתם מתלבטים מה תוכלו לעשות בדיוק על מנת לאטום את הקירות במבנה שלכם? ובכן, במידה ואתם לא רוצים להסתבך...
קרא עוד »
יול 13, 2020
פתרונות הצללה שכדאי להכיר – מה מתאים לכם?
קיימים מספר פתרונות הצללה שונים בשוק, זאת כאשר כל אחד מאלה מתאים לסיטואציות שונות. בכדי להבין איזה...
קרא עוד »
נוב 04, 2017
3 טיפים לבחירת חברת הובלות ברחובות
אחד השלבים החשובים ביותר במעבר דירה או משרד, הוא ללא ספק השלב בו אנחנו בוחרים חברת הובלות. זה השלב בו...
קרא עוד »
נוב 15, 2018