מתי נצטרך שירות של פינוי דירה?

נדל"ן בארה"ב

לפעמים בחיים אנו צריכים לפנות דירה, כלומר לפנות אותה מכל התכולה שלה. זה קורה הרבה במקרים שבהם מקבלים  בית או דירה בירושה.

זה אמנם לא המקרה היחידי אך בהחלט זה דבר נפוץ שאנשים יורשים דירה על כל תכולתה ואין להם מה לעשות עם התכולה. אולי ישנם כמה חפצי ערך  ודברים עם משמעות רגשית אך בסופו של דבר ישנה כמות גדולה מאוד של ריהוט וחפצים שאין לכם צורך בהם – כאשר אתם יורשים דירה אתם יורשים חפצים רבים שאנשים אגרו במהלך חייהם, חפצים שמוטב שהיו נזרקים כבר לפני שנים.

אם תרצו לעשות שימוש בדירה, למשל לשפץ בשביל להשכיר, למכור או לגור בה בעצמכם, בוודאי תרצו לרהט מחדש לפי טעמכם. אבל קודם כל בטרם משפצים ומרהטים מחדש, יש צורך להיפטר מכל הרהיטים והחפצים שיש בדירה. בגלל גודלם וכמותם לא ניתן פשוט להשליך אותם לרחוב, זה עלול להיגמר בקנס מהעירייה. על מנת להיפטר מכל הסחורה עליכם לפנות לשירות של פינוי תכולת דירה.

פינוי דירה יכול להתבצע גם לפני נקיון מסיבי למשל, במסגרת שיפוץ כזה או אחר. למידע נוסף על שירותי נקיון, היכנסו לאתר מור קלין:

http://www.morclean.co.il/

הכמות, הגודל והמשקל יכולים להפוך את פינוי הדירה לפרויקט לא קטן. בהרבה פעמים מדובר בבתים ישנים, ללא מעלית. וגם אם ישנה מעלית, יש מגבלות של מה שניתן להכניס למעלית. אתם יכולים לנסות לעשות זאת בעצמכם אבל תסיימו עם גב תפוס ופרויקט שנמשך מסוף שבוע אחד לשני ולזה שבא אחריו….  אין שום סיבה להתעסק עם על הכאב ראש הזה כאשר ישנן חברות לפינוי תכול דירה. אל תשכחו שגם אם שכרתם סבלים ורכב לפינוי, אתם עדיין צריכים מקום להעביר אליו את האשפה!

כאשר מפנים דירה, בדרך כלל חפצי הערך כבר נלקחו מבעוד מועד ואתם נשארתם עם רהיטים גדולים וכל הדברים שאף אחד לא רוצה. אולי לא ממש אכפת לכם אם בתהליך הפינוי של הדירה הם ישברו, ישרטו ויהרסו ולכן אתם לא מייחסים הרבה חשיבות לזהירות והמקצועיות של הסבלים. האמת שזו טעות קריטית; אולי לא אכפת לכם יותר מידי מהרהיטים והחפצים השונים אך אתם בוודאי לא רוצים שבדרכם החוצה הסבלים ישברו, ישרטו ויהרסו דברים במעלית, בחדר המדרגות, בלובי הבניין, בחצר ואפילו ברכבים של השכנים. לכן גם אם חשבתם לרגע שלא, בוודאי שאתם צריכים סבלים מקצועיים לפינוי דירה.

עוד טעות שאנשים עושים כאשר הם מחפשים סבלים לפינוי הדירה הוא חוסר תשומת הלב לנושא של לאן מפנים את החפצים? אנשים רבים טועים לחשוב שזוהי לא הבעיה שלהם. האמת שזו כן הבעיה שלכם. חאפר שיזרוק באיזו פינת רחוב או שולי הכביש את החפצים יכול לסבך אתכם בבעיות. תשמחו על החאפר שהוא לא ייתפס אבל כאשר פקחי העירייה ימצאו שם חפצים או מסמכים הקושרים אותם לנכס שלכם את אתם יכולים למצוא את עצמכם נדרשים לשלם קנס. בוודאי שתרצו להימנע ממצב כזה.

ועכשיו הרשו לי לדבר על החלק הכי חשוב, פנוי תכולת הדירה הוא לא דבר אשר אמור לגרום לכם להוצאות. שירותי פינוי דירה בעצם משלמים לכם על תכולת הדירה. קיים שוק גדול של רהיטים וציוד מיד שנייה – החפצים שאולי עבורכם הם חסרי חשיבות לאחרים הם עלי ערך.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרי אמבטיה
המקלחת היא מקום נהדר עבור אנשים להירגע ולהיות עצמם. זהו מרחב שבו הם יכולים ליהנות, להירגע ולהתנתק...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
מחסן גינה – למה צריך אותו? ואילו סוגי מחסני גינה קיימים?
הגינה שלנו היא חלק בלתי נפרד משטח ביתנו ובאמצעות אבזור ודימוין ניתן להפוך אותה למקום בו אנו מבלים,...
קרא עוד »
יול 11, 2016
קוטל יתושים מומלץ
אז הקיץ ממש כאן וזה הזמן של החברים שלנו לבקר אצלינו במטבח, בחדר הילדים, בסלון ובעצם בכל פינה בבית....
קרא עוד »
אפר 04, 2022