ריסוס נגד נמלים – האם זה בטוח?

ריסוס נגד נמלים
ריסוס נגד נמלים

ריסוס נגד נמלים, כמו שיטות הדברה רבות אחרות, נעשה לרוב עם חומרי הדברה המכילים רעלים. אז איך שומרים עליכם מפני הרעלה? האם ניתן בכלל לעשות את זה באופן בטוח ומהן החלופות?

ריסוס נגד נמלים – חומר מסוכן?

באופן מסורתי, חומרי הדברה מכילים רעלים. זו הדרך היחידה להשמיד מזיקים, אבל אם עד לפני כמה שנים חומרי הדברה היו יכולים גם להרוג בני אדם, בגלל שימוש לא נכון, הרי שכיום האפשרות הזו הרבה יותר רחוקה.

מקרי הרעלה קשים בגלל שימוש לא נכון בחומרי הדברה או ריסוס נגד נמלים, הביאו להגברת האכיפה ושינוי החקיקה בתחום ההדברה.

כיום, מדבירים חייבים לפעול תחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה, כמו גם יצרנים של חומרי הדברה. המדביר חייב להיות מורשה בתחום ספציפי של הדברה מקצועית ואף מספר הרישיון שלו חייב להופיע באתר האינטרנט של המשרד להגנת הסביבה.

בנוסף, הביקוש העולה וגובר לחומרי הדברה בטוחים ונקיים, הביא לייצור של חומרי הדברה יותר ירוקים, יותר יעילים בטוח ארוך והרבה פחות מסוכנים.

לבסוף – הקפדה על כללי זהירות מוגדרים מאפשרת למדבירים להנחות את הלקוחות כדי להישמר בכל דרך מפני הרעלה אפשרית.

הדברת נמלים ללא ריסוס

גם אם אתם מעדיפים להימנע בכלל מריסוס נגד נמלים, אתם יכולים לבחור שימוש בפיתיונות ג'ל להדברת נמלים. אלה אינם רעילים ופועלים ביעילות. בנוסף, ניתן למנוע הגעת נמלים לבית על ידי שמירה על הניקיון, איטום חריצים וחורים בקירות הבית.

לסיכום, ריסוס נגד נמלים נחשב כיום פעולה בטוחה לחלוטין, בתנאי שאתם פונים למדביר מורשה, מוסמך, מנוסה ואמין. אם גם אתם צריכים ריסוס נגד נמלים, באופן הבטוח והאמין ביותר – צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בעיות נפוצות בתריסים חשמליים
אין דבר יעיל ודקורטיבי יותר מתריסי גלילה חשמליים לכל בית. לתריסה גלילה חשמליים יש מגוון רחב של...
קרא עוד »
אוג 18, 2020
פותחים את האלגנטיות: אביזרים לבית
מבוא בתחום עיצוב הפנים, אביזרים ממלאים תפקיד מרכזי בהעלאת המשיכה האסתטית של כל חלל מגורים. כמומחית...
קרא עוד »
אוג 30, 2023
פינת אוכל עגולה
בשנים האחרונות כשיש עודף משימות בעבודה וגם בבית ואנחנו מתפתים לשבת עוד חצי שעה על המחשב או על...
קרא עוד »
מאי 17, 2018