מטבחים לבנים

מצד אחד, מטבחים לבנים משדרים: ניקיון, בוהק, אסטטיקה ואיכות חיים, אבל מצד שני הם עשויים ליצור תחושה של בית חולים. יש לדעת, כי מטבח לבן יכול לעצב ולקשט כל בית, אך יש להשתמש נכון בעיצוב. עד לפני יותר מעשור, המטבח הלבן לא היה כה נפוץ היות והם נתפסו כמטבחים לא פרקטיים. היום, קיימים שיטות וחומרי ניקוי שעשויים להבטיח, כי כל מטבח כזה יישאר לבן ומרשים ולכן, אנו רואים יותר ויותר מטבחים בגוונים של לבן בבתים ודירות. kitchen-2174593__340

האלמנטים הנוספים אשר יבליטו מטבחים לבנים יהיו הריצוף. יש להימנע מריצוף לבן שרק יגרום למטבח להיראות מטושטש "ולהיבלע" בגוון הלבן. כדאי כי הריצוף יהווה קונטרסט מעניין שאף יבליט היטב את המטבח הלבן שתעצבו. גם אם תחליטו להוסיף "אי" למטבח, שימו לב שהוא יהיה תואם לסגנון ושיהיה פרקטי בבישול או באירוח.

אלמנטים שיבליטו היטב את היופי של המטבח הלבן

יש לזכור, כי קיימים אלמנטים המיועדים להבלטה נכונה של מטבחים לבנים, למשל חיפוי קירות, אשר ישבור את שגרת הלובן במטבחים מסוג זה. ניתן למשל, לחפות את קיר המטבח באזור מסוים או לאורך כל הקיר, מה שיהווה קונטרסט מתאים. ניתן למצוא מטבחי בגוון לבן העשויים מפורניר, או עץ מלא וצבוע, מטבחים מסוג אפוקסי ועוד. יש להוסיף אלמנטים כגון קרמיקה לריצוף או לקירות, זכוכית שמשולבת בארונות המטבח, פרזול לידיות שיוסיף עיצוב מעניין ועוד. ניתן לשלב עץ טבעי עם מטבח לבן כגון דלפקים העשויים מעץ כאשר החלק התחתון עשוי בגוון לבן ועוד. שילוב כזה, עשוי לשבור את הגוון הלבן ולהקנות למטבח תחושה ביתית יותר.

שילוב עיטורים מעניינים במטבח הלבן

לרוב אנשים שמזמינים מטבחים לבנים רוב הריהוט בביתם הינו בגוון לבן. על מנת לשבור מעט את הגוון הלבן, כדאי כי יהיו עיטורים שונים כגון פרזול בנחושת או בזהב, מה שיוסיף המון לעיצוב וישבור את המראה הבהיר ואפילו החיוור, כאשר לא מבליטים את המטבח כראוי באופן מושכל ונכון. כדאי להתייעץ עם מעצבי המטבחים, לגבו הרעיונות השונים שימצאו חן בעיניכם בשילוב מנצח במטבח הלבן, כך שהמטבח שלכם יהיה ייחודי, מעניין וכזה שקשה להתעלם ממנו.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
להרגיש בבית עם אקססוריז לבית
אפשר להגיד לכם בשעה טובה ומוצלחת? רכשתם דירה חדשה או שכרתם דירה. ההתרגשות הרבה ממש נישאת באוויר החלל...
קרא עוד »
יונ 21, 2022
צמחים מלאכותיים
צמחים מלאכותיים משמשים לעתים קרובות במקום העבודה מכיוון שהם יכולים לשפר את האסתטיקה של החלל תוך שהם...
קרא עוד »
ספט 17, 2022
יועץ משכנתאות אמין – קווים לדמותו
בשעה טובה הגיע הרגע לצאת למסע החיפושים אחר הבית או הדירה החדשים שלכם, אתם יודעים היכן תרצו להתגורר...
קרא עוד »
אוג 26, 2020