חיפוי קירות

כאשר אנו רוכשים בית חדש או בית מיד שנייה, אנו מתכננים את העיצוב שלו, נחשוב על המראה החיצוני שלו וכן על הקירות הפנימיים, כאשר היום, מקוהל לבצע בהם חיפוי קירות דקורטיבי, אשר ישנה את העיצוב מן הקצה אל הקצה והבית ייראה מרהיב ביופיו. ישנו הבדל בין חיפוי חיצוני של קירות לחיפוי הפנימי וההבדל הוא בסוג החיפוי. לחוץ הבית, אנו נחפה באבן טבעית, שיש עבה או שליכט חזק  נגד רטיבות. מי שמתקין חיפוי עבור הקירות של הבית, חייב להיות בעל מקצוע מיומן. היום, ניתן למצוא חיפוי קיר זכוכית לפנים הבית, אם למטבח או לחדרי האמבט, מה שמקנה עיצוב מרהיב ותחזוקה קלה. יש לציין כי ניתן למצוא דוגמאות מיוחדות לחיפוי הקירות הסלון שאף אותם ניתן לחפות בזכוכית.

סוגי חיפויי הקיר המתאימים לחללים השונים

ישנם חיפויים מיוחדים לקירות השונים בחללי הבית אם חיפויי זכוכית אשר הפכו להיות הטרנד החדש. מדובר בזכוכית שהיא איכותית ועבה דיה, כך שהיא בטיחותית ואין חשש לשבירה או פציעה. אם אתם מעוניינים להתקין חיפוי קירות במטבח או בחדר האמבט, הדבר הראשון שהוא חשוב הינו איטום קפדני של אזורים אלה, הנקראים "אזורים רטובים" בחלל הבית. הקירות, חייבים להיות ישרים ככל שניתן, על מנת שהחיפוי יהיה ישר ומדויק. יש להשאיר "פוגות" בין האריחים בקיר, כך שהעבודה תהיה ישרה ומדויקת וזאת, על מנת להבטיח לעצמכם איטום נכון ומקצועי. יש לבצע כאמור עבודת הכנה טובה, עד להנחת האריחים.

חיפוי קירות באמצעות בריקים

בגלל שרבים אוהבים את חומרי הגלם הטבעיים המקנים לבית מראה חמים וכפרי, רבים מתקינים חיפוי קירות באמצעות בריקים בגוונים השונים, אם בגוון חום, קרם, אפור או שילוב של כמה צבעים. את חיפוי הקיר בסלון למשל, ניתן לבצע על קיר אחד, אשר ייראה דקורטיבי ומושך. לא נהוג לבצע חיפוי עם בריקים בכל הקירות היות והעיצוב מאבד מיופיו.  גם במטבחים היום, נהוג לחפות את הקירות באמצעות אבן טבעית שמקנה מראה מיוחד לבית למי שאוהב סגנון חמים וכפרי. ישנו פער מחירים רב בין החיפויים השונים לקירות וחומרי הגלם הם שונים, ניתן יהיה לבחור באולמות התצוגה השונים את החיפוי שיתאים לסגנון עיצוב הבית שברצונכם לבצע.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב הבית מתחיל מהכניסה אליו
אנשים רבים השקיעו לא מעט כספים בעיצוב בית החלומות שלהם, כי הם בנו אותו מהיסוד וגם בחרו את הרהיטים אחד...
קרא עוד »
דצמ 18, 2014
איך בוחרים את השיש הנכון למטבח?
איך בוחרים את השיש הנכון למטבח?המטבח הוא אחד מהחללים הדומיננטיים בבית. אנחנו נוהגים לבשל בו, להיפגש...
קרא עוד »
ינו 14, 2021
הגיע הזמן שגם אתם תיקנו דירה
כמה שנים אתם יכולים להמשיך ולשלם את המשכנתא של בעל הדירה שלכם? והאם אתם באמת רוצים לעד לחשוש שיום אחד...
קרא עוד »
דצמ 13, 2016