קיר זכוכית לטלויזיה

רהיטים לצרכן במחירים אטרקטיביים

קיר זכוכית לטלוויזיה הוא אלמנט דקורטיבי שמעשיר את סגנון העיצוב של פנים הבית והמשרד. את קיר הזכוכית אפשר לשלב בעיצוב הפנים, לבחור במראה חללי, לשלב תאורת לד צבעונית וליצור אווירה מיוחדת בחלל הפנים, שאינה מפריעה לחוויית הצפייה במסך הטלוויזיה. בעיצוב הפנים של ימינו מרבים להשתמש בחיפויי זכוכית שמעניקים מראה מודרני ורענן לכל שטח פנים. קירות הזכוכית לטלויזיה משולבים היטב בטכנולוגיה החדשנית של המכשירים, שכוללת מסכים דקים במיוחד, אמצעי שמע אלחוטיים ובקרה מרחוק על מכשיר הטלויזיה. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לעצב קירות זכוכית חזקים המוסיפים חלל ועומק ולבחור מתוך מגוון צבעים ודרגות שקיפות את קיר הזכוכית עם העיצוב המתאים. יתרונם של קירות הזכוכית הוא שניתן להחליפם בעיצובים חדשים ככל העולה על הדעת.

סוגי הזכוכית המתאימים לקירות

קירות זכוכית לטלויזיה מתקינים מפלטות זכוכית צלולות אותן מחברים או מדביקים לקיר. ישנם סוגי זכוכית שונים, החל בזכוכית מונוליטית פשוטה וכלה בזכוכיות משוריינות, אך סוג הזכוכית המתאים לחיפוי קירות הוא זכוכית מחוסמת, שהיא חזקה יותר מזכוכית רגילה. מבחינה דקורטיבית חשוב לבחור בזכוכית שקופה וצלולה המכונה קליר או נו-איירון, זוהי זכוכית שעברה תהליך מיוחד שמעניק לה צלילות ושקיפות מרביים. את גוון קיר הזכוכית אפשר לבחור מתוך מגוון צבעים גדול ובהתאם למטרות ולסגנון העיצוב של חדר הסלון או המטבח שבו מעוניינים להציב את הקיר. לקירות זכוכית גדלים שונים, החל בחיפוי זכוכית בגודל המסך ועד לפלטת זכוכית המחפה קיר שלם. אופן ההתקנה של הקיר מאפשר להסיר אותו במהירות ובקלות במקרה הצורך. שינויים שיש לבצע במשטח נעשים לפני ההתקנה בפועל מכיוון שבמשטח זכוכית אין אפשרות לבצע אותם ללא מכשור מיוחד.רכישת דירה חדשה

קירות זכוכית לטלוויזיה העיצוב האולטימטיבי

קירות הזכוכית מעוצבים באופן המאפשר לצפות בטלויזיה ללא הפרעה ויזואלית. ישנם סוגי שקיפות שונים המתאימים לטלוויזיה במצב כיבוי – החל בקיר זכוכית שקוף כמעט, קיר זכוכית אטום או קיר מסך רפלקטיבי שמסתיר את הטלוויזיה כאשר היא מכובה. כדי שיתאפשר לצפות בטלוויזיה הממוקמת מאחורי זכוכית יש להכין נישה או מתקן שמטרתם להחזיק את מכשיר הטלוויזיה ביציבות ובאופן אנכי במרחק של כמה מילימטרים מקיר הזכוכית.

חשוב לבחור בטלוויזיית לד או LCD עם גוף ומסך דקים, ולוודא שהמכשיר מקבל אוורור ואינו מתחמם במהלך ההפעלה. היתרון הדקורטיבי הוא שחלק המכשיר שנגלה לצופים הוא המסך בלבד, כאשר יתר גוף הטלוויזיה כולל הכבלים, מוסתר מאחורי הקיר או מסך הזכוכית.

קירות זכוכית לטלוויזיה הם אלמנט יוקרתי במיוחד. הקיר מעניק מיקום דקורטיבי למסכי טלוויזיה ענקיים עם רזולוציות גבוהות. עיצוב קיר הזכוכית מאפשר למקם את הטלוויזיה בחדר השינה ואפילו במטבח, לשלב אותה עם תאורה מתאימה ועם מערכת בית חכמה, ולזכות בחוויית צפייה מיוחדת.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדרי שינה מעוצבים מודרנים או קלאסים? 4 טיפים כיצד לעצב את החדר שינה
חושבים על האפשרות של חדרי שינה מעוצבים מודרנים או קלאסים ולא בטוחים מה יתאים יותר לביתכם? ובכן, נוכל...
קרא עוד »
נוב 23, 2021
ניהול בתים משותפים
אזרחים רבים בערים גרים בבנייני דירות בשכנות לאזרחים אחרים. בניגוד לספר "דירה להשכיר", לא כל השכנים...
קרא עוד »
יונ 20, 2017
גלריית תמונות לסלון – כיצד יוצרים גלריה בצורה נכונה
אחת השאלות שעולות אצלנו, כשאנחנו רוצים לעצב את סלון הבית שלנו היא, באילו תמונות להשתמש והאם...
קרא עוד »
ינו 14, 2020