טיפים לבניית גג עמיד

גג עמיד

עבור כולנו הבית משמש כמקום מפלט והגנה מפני הסביבה החיצונית. כשאנו נמצאים בבית אנחנו מרגישים מוגנים ובסביבה בטוחה ומוכרת, בה אנו יכולים לעשות ככל העולה על רוחנו. כדי לשמור על הבית כמקום מפלט מוגן, נעים וגם חמים מומלץ להקפיד כי הוא יהיה אטום וסגור מפני נזקים שונים כמו חדירת מים, נזילות, רוח, קור ועוד.

איטום גגות

אחת מהשיטות היעילות והטובות ביותר לשמירה על סביבת בית נעימה ומוגנת, היא באמצעות איטום גגות מקצועי. מכיוון שגג הבית הוא אזור חשוף לנזקים שונים העלולים להתרחש בגלל מזג אוויר, דרכו עלולים לחלחל אל תוך הבית בעיות שונות כמו רטיבות ולחות וכך עלול להיווצר עובש מטריד שמצריך תיקונים בעלויות שונות.

כדי להימנע מבעיות כאלו, מומלץ לבצע איטום גג מקצועי בעזרת חברת איטום גגות. חברות אלו מציעות מגוון שיטות שונות לביצוע איטום של גג, כאשר השיטה המומלצת היא איטום בעזרת יריעות ביטומניות. יריעות אלו עשויות חומרים חזקים ואיכותיים כמו פיברגלס, אגריגט ועוד ולכן הם מעניקים בידוד מוחלט מפני חדירת מי גשמים, רוחות, נזילות ועוד.

איטום גגות בעזרת זפת

שיטה נוספת ויעילה כדי להעניק הגנה מלאה לגג הבית, היא באמצעות זיפות גגות מקצועי (קראו הרחבה באתר א.א. אדיב זיפות גגות). זפת הוא חומר גלם קשיח ועמיד במיוחד, ולכן יישום ומריחה שלו על גג הבית יכולה להעניק הגנה מושלמת לחלל הבית ולמנוע חדירה של מים ורטיבות כתוצאה ממזג האוויר.


בבתים ישנים שנבנו לפני כמה עשרות שנים קיים סיכוי גבוה יותר לחדירת מים ופגעי מזג אוויר, מכיוון שמדובר על מבנה העומד שנים רבות וכתוצאה מבלאי וקרני השמש שלד הגג ניזוק והתפתחו בו רחיצים וסדקים שונים. דרך אותם סדקים עלולים לחדור מי גשמים, גם בתקופת חורפים מועטים יחסית בגשם – ולכן הדרך הטובה ביותר להגן על חלל הבית מחדירת מים, נזילות ולחות היא באמצעות יישום זפת שתכסה את כל שטח הגג וכך תמלא את כל אותם חריצים וסדקים שנוצרו ותעניק הגנה מלאה.

לסיכום, בכדי שגג הבית יהיה עמיד בפני נזקים חיצוניים שונים, מומלץ לפנות אל חברות איטום גגות מנוסה ומקצועית שתוכל למצוא את הפתרון המתאים והטוב ביותר לאיטום הגג בצורה האפקטיבית ביותר.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
להשכרה במודיעין
בשנים האחרונות ישנה מגמה של זוגות צעירים, סטודנטים, יחידים, ואפילו משפחות גדולות להחליט מתוך עיקרון...
קרא עוד »
אוג 30, 2019
איזה שיש מתאים למטבח מודרני?
עיצוב שנחשב כמודרני ועדכני הוא עיצוב בקו נקי ואלגנטי. את העיצוב המודרני ניתן לזהות בקלות; הוא מאופיין...
קרא עוד »
יונ 19, 2019
יריעות ביטומניות: איטום לפחות ל10 שנים
איטום ובידוד תרמי באמצעות יריעות ביטומניות הנו שיטה אפקטיבית לאיטום גגות ומבנים של בתים פרטיים...
קרא עוד »
יונ 09, 2017