הדברים הקטנים שמשנים את מראה הבית

משנים את מראה הבית

עיצוב הבית הוא משימה שדורשת מחשבה ומאמץ, משום שמדובר בחלל בו אתם מעבירים חלק ניכר מחייכם, לבד או יחד עם בני משפחה וילדים. עיצוב איכותי משפיע לטובה על מצב הרוח והתחושות היומיומית, בעוד הזנחה גורמת מפח נפש, דורשת תיקונים ומרחיקה אורחים ממכם. הותרת רושם שלילי עלולה לגרום נזק בלתי הפיך בקשרים בינאישיים ולהוביל לתוצאות קשות. הקפדה על עיצוב מזמין, תוך התחשבות בטעם האישי של הדיירים וכמובן במגבלות התקציביות – תיצור חלל נעים ומזמין שתרצו לחזור אליו מדי יום מהעבודה וממילוי המשימות היומיומיות. העיצוב כולל בחירת רהיטים באתר זה, צביעת קירות הרכבת חלונות ותוספת של אביזרי עיתוב (אקססוריז).

שימושיות מול עיצוב

בחלל הבית אנו מחזיקים רהיטים רבים למטרות מגוונות. עיצוב נכון מביא בחשבון את הטעם האישי וכן את מגבלות החלל. המטרה העיקרית היא שכל חדר וחלל ימלאו תפקיד מוגדר  ותהיה ביניהם הרמוניה ללא מעברים חדים מדי. אחת ההחלטות המרכזיות היא האם אתם מעוניינים בפינת אוכל נפרדת מהמטבח לצרכים יומיומיים ולאירוח. חלק מהרהיטים גמישים כמו כיסאות וחלקם קשים לשינוע כמו ספות, אבל אביזרי עיצוב ניתנים לרכישה לצורך גיוון ושיפור המראה הכללי. בין אלה אפשר למנות עציצים, בובות, כלים לפרחים, מראות, תמונות קנבס ועוד. תפקידים הוא להנעים את המראה היומיומי מבלי לקטוע את שגרת החיים.

כיצד לבחור פריטים עיצוביים

את הקישוטים והתוספות כדאי לבחור בהסכמה בין בני הזוג  או הדיירים. מדובר בפריטים שמטרתם היא לשפר את האווירה ולבלוט (ראו פריט כמו הדומים למשל), ולכן כדאי להימנע מעימותים ועוגמת נפש סביב תהליך הקנייה. כמו כן אפשר להשקיע אך ורק ברהיטים מעוצבים כמו ספות וכורסאות, כיסאות למטרות שונות וגם כריות ושטיחים לשיפור הנוחות. בכישת כזו צריך לקחת בחשבון את מספר הדיירים בבית, הכמות המבוקשת בזמן אירוח והאפשרויות המרחביות. הרהיטים המעוצבים צריכים להיות שימושיים וגם ליצור מראה נאה. אפשר גם להשקיע בפריטים לגינה, אם יש לככם כזו, וכאן תוכלו למצוא מגוון עציצים, צמחייה מלאכותית, ספסלים, אביזרי תאורה ועוד. כל אלה יהפכו את הגינה שלכם למקום מזמין ואטרקטיבי עבור בני הבית והאורחים.  

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור דלתות כניסה מרשימות?
אין הרבה דברים שחשובים לעיצוב הבית ולבטיחות שלו כמו דלתות הכניסה שמובילות אליו, ולכן ברור מדוע פעם...
קרא עוד »
יונ 10, 2015
הובלה עם מנוף – מתי עושים זאת
הובלה עם מנוף – מתי עושים זאת כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, הובלה שמתבצעת עם מנוף מתרחשת בדרך כלל כאשר...
קרא עוד »
אוק 30, 2016
כל מה שחשוב לדעת על שיפוץ בית
כל מה שחשוב לדעת על שיפוץ בית בין אם אתם מחפשים לעדכן כמה מאפיינים מיושנים, או להתעקש ולבנות מחדש את...
קרא עוד »
ינו 10, 2023