תכנון ועיצוב אדריכלי בסגנון כפרי

אדריכלות כפרית

הבית הוא המקום החשוב לנו ביותר, ולכן אנו רוצים שהוא ייראה טיפ טופ. ביתנו הוא מבצרנו בכל עת. הוא מאפשר לנו לנוח ולקחת פסק זמן מהעבודה המעייפת, והוא גם זה שמגן עלינו מפני פגעי מזג האוויר בחום ובקור. קיימים סוגי עיצוב שונים המיועדים לבית, ואחד מהם הוא תכנון ועיצוב אדריכלי בסגנון כפרי אשר מתאים לאנשים שאוהבים את הטבע.

מה מיוחד כל כך בעיצוב כפרי

תכנון ועיצוב אדריכלי של בית בסגנון הכפרי מאפיין ישראלים רבים שרואים עצמם מחוברים אל הטבע. הוא כולל שימוש בחומרים שונים דוגמת עץ ואבן המתמזגים יחדיו עם הגינה שבחוץ. מעבר לכך, העיצוב מתאים גם לעירוניים שבינינו שגרים בעיר סואנת. במקרים אלה העיצוב הכפרי יתבטא בריבוי בעציצים ירוקים ובתמונות נוף מרהיבות.

בית בסגנון כפרי

מאפייני העיצוב הכפרי

קיימים כמה פרמטרים אשר מאפיינים במיוחד את העיצוב הכפרי, וכדאי להכיר אותם:

  • שימוש בחללים מוארים – העיצוב הכפרי מתאפיין באור, והרבה אור. דמיינו לכם בית מן האגדות המאיר את כל הפינות החשוכות. משום כך, עיצוב זה מאפיין אנשים בעלי אופי עליז שמעוניינים להכניס שמחה לביתם. כמובן, האור לפעמים יכול גם להפריע, בייחוד כאשר קרני השמש החזקות אינן נותנות מנוח. מסיבה זו, חשוב להתקין תריסים חשמליים שאותם ניתן לווסת בכל עת.
  • צבעי העיצוב – מעבר לחומרים הטבעיים אשר מאפיינים את הסגנון הכפרי, העיצוב עצמו מתאפיין בצבעים בהירים כמו לבן, בז' או צהוב בהיר. צבעים שמתמזגים יחדיו עם האור.

פונים למעצב פנים מקצועי

על מנת להגשים את החלום העיצובי שלכם ולעצב את הבית בסגנון הכפרי, חשוב לפנות למעצב פנים אשר יוכל לסייע לכם להעמיד את הבית על הרגליים. בשלב הראשוני אתם תיפגשו עם המעצב ותציגו בפניו את החלום הוורוד שלכם. לאחר מכן, המעצב יתאם אתכם ציפיות ויציין בפניכם מה בר ביצוע ומה לא. לאחר מכן, תידרשו להשיג את האישורים הדרושים המאפשרים לכם לבצע את העבודות (כולל אישורים של שכנים, אז כדאי להיות נחמדים אליהם). כמו כן, תזדקקו לאישורו של מהנדס בניין אשר יסייע לכם לבחון אם אכן ניתן לבצע שינויים כמו שבירת קירות או הוספת נקודות חשמל.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לעצב את הבית בסגנון וינטג'?
עיצוב הבית בסגנון וינטג' זו ללא ספק אינה משימה קלה. זה דורש הרבה יצירתיות ודמיון. והרי בסופו של יום...
קרא עוד »
נוב 13, 2022
הלוואה לרכישת נדל"ן מסחרי
יש לכם עסק ואתם רוצים להרחיב את השטח שלו? רוצים לפתוח עסק משלכם? חולמים על מסעדה או חנות בבעלותכם? זה...
קרא עוד »
פבר 09, 2016
איך תמצאו מנקה לבית בקלות
הדרך הפשוטה למצוא מנקה לבית שלכם היא להיעזר בחברים ובני המשפחה ולשאול אותם אודות עוזרת זו או אחרת או...
קרא עוד »
נוב 16, 2020